Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: e, co to znaczy doniesc z3lki na szczyt? Pezeciez z3lki koncza sie zawsze po wyjsciu na szlak!
Myslalem, ze to awykonalne! Halo!(°°
Za 3 tyg lecimy na Blanka, chcesz, zebym to jeszcze raz sprawdzil @ecco ?( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@vladimirq: wpisujesz swoje wysrywy pod każdym postem, a od miesiąca nie umiesz odpisać na moją wiadomość. Co jest z Tobą mireczku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecco: Panie @Ecco, Pan wie ile ja tego zjadam na redukcji, a teraz jej nie mam! Sie dogadamy poza mirko ()
  • Odpowiedz
@ecco: nie będę dyskutować przez internet o swoim zdrowiu i uczuleniach, bo nie jesteś nikim ważnym. Skład żelków macie marny. W żelkach dla dzieci dajecie substancje szkodliwe dla nich. Dobrze wiesz, że żółcień pomarańczowa jest niebezpieczna. A i tak dajecie ją do swoich produktów. Ale spokojnie, poczekam aż skończysz jak ten typek z Solgazu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vladimirq: mylisz się! W dodatku insynuujesz mi celowe działania na szkodę własną i szkodę konsumentów! Brniesz w niespójne wytłumaczenia, nie potrafisz podeprzeć swoich twierdzeń. Najgorsze jest to, że potem odczekujesz miesiąc i albo sam zapominasz, gdzie zabrnąłeś albo liczysz, że ja zapomnę i od nowa się odpalasz. Po co? Jeżeli naprawdę zależy Ci, aby skład się zmieniał, produkt był lepszy albo żeby w ogóle go nie było to masz taką możliwość.
  • Odpowiedz
@ecco: masz rację, cała historię wymyśliłem, żółcień pomarańczowa nie jest szkodliwa, nie powoduje problemów u alergików, astmatyków i dzieci. Wcale nie jest ten barwnik zakazany w min. trzech krajach. Masz rację, że swoją historię muszę tłumaczyć randomowi z internetu wdając się w szczegóły. Napiszę więc swoją opinię jako konsumenta: żelki Gusto są marnej jakości a w smaku są gorsze niż byle żelki z odpustu.
  • Odpowiedz