Wpis z mikrobloga

Komputerowe świry, 2 tygodnie temu pytałem się jaka kartę wybrać do mojego zestawu, miałem kupić GTX 1660 ale ostatecznie kupiłem RTX 2060. I teraz mam pytanie co do Procesora czy waszym zdaniem lepiej poczekać na premierę 4 generacji Ryzernow czy lepiej kupić już coś teraz np Ryzen 5 3600 ?
#komputery #amd #ryzen #it
  • 7
@DarkZizi: Do czego potrzebujesz kompa - granie / praca? Jak granie to jaka rozdziałka? Nowe Ryzeny mają wyjść podobno koło grudnia tego roku, mówi się o nawet 20% wzroście wydajności - jeśli Ci się nie spieszy możesz poczekać, aczkolwiek taki 3600 / 3700X to i tak są bardzo dobre konstrukcje i powinieneś być z nich zadowolony
Kup 5 3600 i starczy Ci na długo. Ja bym nie czekał bo to takie złudne. Tu poczekasz a okaże się że z innej kategorii wyszło coś nowego. Też kiedyś miałem takie rozkminy i doszedłem do wniosku że nie ma to sensu. Na promocję można poczekać tydzień do miesiąca ale nie 5 miesięcy. To moje zdanie
@DarkZizi a to luz ;) myślałem że przypadkowo tak wybrałeś ;) poprostu czasem ktoś tego nie zauważy. Ogólnie ja polecam płyty MSI. Nigdy nie miałem z nimi problemu, bios jest bardzo przejrzysty i sekcje zasilania są ok. Dodatkowo te z oznaczeniem max obsłużą Ci procki Ryzen serii 3000 i nie musisz ich aktualizować. Co do Gigabyte to te płyty też są ok tylko będziesz musiał zaktualizować bios. Chyba ta pierwsza płyta MSI