Wpis z mikrobloga

Mireczki, sobota północ a ja maluje mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Farba jest jeszcze mokra i widać teraz różne struktury na ścianie, których normalnie nie widać. Na dole jest włącznik światła, obok niego puszka elektryczna. Na gorze jest kontakt. Wyglada tak, jakby przewód do kontaktu na gorze leciał pod skosem z puszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żaden ze mnie elektryk, ale z tego co wiem to takie kable robi się pod katami prostymi. Jak sądzicie, jest możliwe, ze ktoś taka fuszerkę odstawił? XD
#remontujzwykopem #budownictwo #malowanie #elektryka #prad
PrzemekLee - Mireczki, sobota północ a ja maluje mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Farba jest j...

źródło: comment_15963196892SrrDpyBRcAcn0OWbMft68.jpg

Pobierz
  • 9
@Mizantrop1976: To jak, nie powinno być do góry pionowo od puszki i potem w prawo do gniazda? XD Na lewo od tego pasa widać dwa okręgi, osobiście wierciłem tam kiedyś i wisiała tam półeczka. Widać, ze byłem blisko przerwania kabla.
@PrzemekLee jak stara instalacja , to robole za komuny lecieli nie tylko na skosy ( ͡º ͜ʖ͡º) generalnie jak widzę taka post-PRLowska instalacje to już się telepie.
A na grupkach elektrycznych na fb tymczasem wrzucają jakieś foty instalacji z lat 60 z tekstami panie kiedyś to były instalacje, na ryja skręcane i do dziś działało XD taa i #!$%@? topiki porcelanowe
Idę po bigos bo aż się