Wpis z mikrobloga

WIELKIE PODSUMOWANIE UNIWERSUM SZKOLNEJ 17 - LIPIEC 2020 #1
Na sam początek ankieta:

Krzysztof Kononowicz
Wyświetlenia: 408,5 tys. (+29,6%)*
Przyrost subskrypcji: 2000 (+1,7%)**
* względem wcześniejszego miesiąca
względem całkowitej liczby subskrypcji
Od sezonu swetrowo-bluzowego dojdzie statystyka noszonych szat.
Wojciech Suchodolski**
Wyświetlenia: 342,5 tys. (-85,6%)* najniższa wartość w historii kanału!!!
Przyrost subskrypcji: 2100 (+2,2%)
1 lajt: zarobek 457 zł
NITROSTATY:
- 8 nitrotripów
- 8 nocy z 31 w lesie
- szacunkowo spędził na nitrotripach 207 godzin z 744 możliwych (27,8% życia)
- został nakryty tylko dwa razy (chyba)
Jarosław Andrzejewski**
Wyświetlenia: 1111,7 tys. (-45,9%)* najniższa wartość od czasów rzucenia alkoholu
Przyrost subskrypcji: -1000 (-2,1%) pierwszy raz w historii kanału subskrypcji ubyło, a nie przybyło
7 streamów: zarobek 5515 zł; średnio 788 zł/stream]
Jarek jest abstynentem już od 461 dni
Kartel Łosiów** @US17
Wyświetlenia: 857,8 tys. (+13,3%)*
Przyrost subskrypcji: 1000 (+5%)
0 lajtów w tym miesiącu
RANKING REDAKTORSKI
Obiektywny ranking wg wyświetleń/subskrypcji nie patrząc na np. sympatię widzów i jakość materiałów (tylko aktywni)
1. Pato TV
2. Latex Company (Jacuś i Sławek)
3. @uniwerstal
4. Filip
Subiektywny ranking redaktorów ułoży się w ankiecie w następnym moim wpisie.
A teraz statystyki naszego kochanego tagu :
- Pojawiły się tylko 3652 wpisy (najmniej aktywny miesiąc w tym roku); średnio 118 na dzień
- 3000 użytkowników obserwuje nasz tag
WPIS MIESIĄCA (najwyżej plusowany w tym miesiącu na tagu)
https://www.wykop.pl/wpis/50842831/º-ʖ-º-kononowicz/

Gratulacje dla @Jutinka !!! (σ ͜ʖσ)

TAGOWICZE MIESIĄCA**

Ale to dopiero od przyszłego miesiąca hihi.
Będziemy wyłaniać top 3 najaktywniejszych i najlepszych użytkowników na tagu.
Wszystko według obiektywnej punktacji: wpis lub odpowiedź do wpisu z dwoma plusami - 1 punkt
Więc tak antybobolaki (nawet ci ortodoksyjni), macie szansę na wyróżnienie w podsumowaniu!!
A i jeszcze jedna ważna rzecz. Jeśli czujesz się mało zauważalnym to pisz do mnie bym zliczył ci punkty pod koniec miesiąca, abym cię na pewno nie pominął, bo wiadomo wszystkich nie będę brał pod uwagę.

To tyle szanowni państwo, jeśli macie pomysły na nowe kategorie lub też jakieś poprawki to piszcie pod wpisem. Mam nadzieję, że wyszło okuratnie.

#kononowicz #kononowiczstaty #patostreamy

Jak oceniasz miniony miesiąc? (twoje subiektywne zdanie)

  • 1/10 8.4% (11)
  • 2/10 10.7% (14)
  • 3/10 9.9% (13)
  • 4/10 16.8% (22)
  • 5/10 12.2% (16)
  • 6/10 14.5% (19)
  • 7/10 16.0% (21)
  • 8/10 6.9% (9)
  • 9/10 0.8% (1)
  • 10/10 3.8% (5)

Oddanych głosów: 131

  • 11
@pietrek16: Ja tam skromnie uważam, ze jak ktoś coś robi to powinien to zrobić dobrze ale oczekiwania są niedorzeczne w stosunku do "tych" osób. Szkoda mi ich komentować ale... Wierzyć w coś gównojadom menela to coś tak trochę niemalże haniebnego jak pójść na piwo z rudym. Ćpun w jeden dzień potrafił zbliżyć się do 100k wyświetleń, nawet 30 lipca miał chyba ze 94k wyświetleń, ostatine 7 dni miesiąca to ponad 430k
@adik75: no to deko sprostowania, bo ja też to zauważyłem. Dane są brane z socialblade, strona przelicza te wyświetlenia w sposób specyficzny i czasem nielogiczny, ale i tak myślę, że lepsze to niż zliczanie na kalkulatorze żywcem z kanału
@salamsalejman: No to nawet jak z socialblade to dodaj te 1,414 mln do wyniku i będzie prawidłowy. Z Socialblade też można dni podliczyć.
Rzucanie wyniku tak bzdurnego jak na oko widać patrząc na filmy, że ćpun ma przeważnie ze 2x większą ilość wyświetleń to powinno od razu zastanowić.