Wpis z mikrobloga

@Grzesiu99: Duma z własnej rasy jest postrzegana jako coś złego na zachodzie(chyba że jesteś czarny/jesteś żydem a jak nie to masz się wstydzić swojej rasowej supremacji) i właśnie widać te wyprane mózgi na zachodzie gdzie całe rodziny klęczą przepraszając za wielki rasizm którymi skrzywdzili czarnoskórych i z uciechą czekają by zostać napadniętym/zgwałconym/okradzionym w walce z whiteprivilege, a my ciemnota mamy bekę z postępowych USA czy Kapitana Szwecji. Jeżeli nie rozumiesz
Vaers - @Grzesiu99: Duma z własnej rasy jest postrzegana jako coś złego na zachodzie(...

źródło: comment_1596327755qqatWda026euNpBkrNRdgR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Grzesiu99: Wydaje mi się, że to nie jest wina zacofania. W zachodnich mediach ostatnio promowane są takie terminy jak ,,White Guilt" czy ,,White Privilege", gdzie białym wypomina się niewolnictwo, kolonie, czy też rzekome przywileje winikające z bycia częścią rasy białej. Jako, że Polacy i Rosjanie też są biali to nam też się niesłusznie obrywa, bo co taki Amerykanin może wiedzieć o historii Polski i o tym, że kiedy Zachód sobie
  • Odpowiedz
@Grzesiu99: Zacofane społeczeństwa XD Na czym polega to zacofanie społeczeństwa?

O srogim zacofaniu społeczeństwa to mógłbym powiedzieć np. w kontekście Niemiec, gdzie dwudziestolatkowie odbierają wypłaty na poczcie, w gotówce XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja hiperbole użyłem a ci mi udowadniają że są murzyni w Rosji xD, istnieje oczywiście coś takiego jak biały przywilej w USA względem czarnego ktory statystycznie jest 10 razy biedniejszy przez historię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tutaj tak na prawdę zaczyna się to samo zjawisko czyli jak to powiedział Jędraszewski strach przed "dyktaturą mniejszości" która jest iluzoryczna i jest straszakiem na proste niewyedukowane społeczeństwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mainleblanc: ja bym się zgodził że white privilege jest odpowiednie względem białych w USA których dziadkowie się dorobili na czarnych garbach, w Polsce czy Rosji ten przywilej jest mały i opiera się tylko na tym że nie chciałbym być czarnym na małej rosyjskiej wsi xD
  • Odpowiedz