Wpis z mikrobloga

Siemanko, podczas wyprowadzki znalazłem pewne artefakty z czasów gimbazy czyli armie skavenów na ponad 2400pkt. Co się #!$%@?ło to ja nie wiem, doczytałem się, że nie będzie 9 edycji fb. Za to powstał Age of Sigmar. Jak to jest z przejściem z jednego systemu do drugiego? Co się zmieniło? Wszystko teraz jest na okrągłych podstawkach, za moich czasów to grało się na tray'ach. Jak jest z z konwersją do nowego systemu bo nie uśmiecha mi się grać build'em na slave'ach jeśli będę musiał co chwila przestawiać tak na oko z 200-300 figurek. Ewentualnie da się gdzieś zagrać lub chce ktoś zagrać w 8 edycje na terenie mazowieckiego lub trójmiasta?
#warhammer #modelarstwo
  • 6
  • Odpowiedz
@OgKnur: Masz jeszcze t9a dla starych ramoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GW ma tez w planach wypuscic cos co sie nazywa Warhammer: The Old World, ale nic konkretnego nie wiadomo poza sama zapowiedzia.
  • Odpowiedz
@OgKnur: u mnie w miescie nie slyszalem o turniejach w WHFB, ale pewnie jeszcze ktos w to gra : >. Z tego co wiem, ale nie interesowalem sie glebiej, to mozna w AoS grac figurkami z FB, ale w np turniejach masz za to karne punkty, bo modele maja inna podstawke. Natomiast jest oficjalna apka z warscrollami do AoS i sa tam tez warscrolle do starych armii, przynajmniej do czesci. AoS
  • Odpowiedz
@thelightful: O turniejach w sumie nawet nie myślałem bardziej myślałem o czymś dla zabawy. Ostatni raz kostki w ręku miałem 6 lat temu. Nie podchodzi mi AoS u mnie w mieście była liga chyba na 1400pkt to wystawiałem 40stormverminów 2x20 slave + giant raty i z 2 regimenty po chyba 10 slave'ów z procami + jednostki specjalne typu działo/abomka i moje ulubione jezzail'e. Weź tyle modeli co turę przestaw. Ciekawi mnie
  • Odpowiedz