Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@EvilToy:

Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD

@CzajnikZniszczenia: polska lewica to najwieksze dzieciaki jakie znam xD pytają się o wszystko! Czy mogą protestować, czy mogą się trzymać za ręce i debile, myślą że to wszystko w Polsce jest nielegalne xD
@CzajnikZniszczenia

Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD


Sam nakrecasz, prawak debil przeczyta i potem jebnie jednemu czy innemu żeby pokazać, że się nie boi.
@EvilToy Akcja z powieszeniem flag była spoko o ile nic się pomnikom nie stało. Tylko co ona ma na celu? Pomimo, że jestem za małżeństwami i adopcja przez osoby lgbt to nie podobają mi się akcje w stylu niszczenie aborcjobusów, pobicie ich kierowcy czy wlepy na miejscach do tego nie przeznaczonych. Na fb stop bzdurom sami naposali, że będą prowokować, więc na 100% jestem przeciwny tej organizacji gdy nie wiem co mogą
Pobierz
źródło: comment_1596293287wyCcI7Cg5VdiSP6LO9U3R1.jpg
@EvilToy: co za robienie #!$%@? z logiki xd widzę, że już odoecieliscie hen wysoko i tworzycie sobie swoją rzeczywistość w główce xd bo nie widziałem by ktoś z prawicy mówił, że to terroryzm i by ktoś popierał podkładanie bomby gdziekolwiek. Chyba, że zaraz wyskoczycie z łysymi karkami z falangi to będzie miało taki sam sens jak mówienie, że lewica chce dokonać mordu na kapitalistach xd
Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD


@CzajnikZniszczenia: taka strachliwa, ze jak idzie 5 lewakow to beda #!$%@? przed 1 prawakiem xD
@CzajnikZniszczenia: polska lewica to najbardziej naiwna grupa społeczna na świecie, wystarczy że w tvnie powiedzą że jakaś grupa np. homoseksualiści są pozbawieni praw, to już ich bronią wszedzie, ciekawe czy jak każą wam bronić pedofili to będą marsze równości dla pedofili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: I to jest właśnie problem z wami lewakami. Macie ego wielkości murzynskiego #!$%@? i wydaje się wam że stoicie ponad prawem, ba nawet ponad każdym kto nie zgadza się z waszymi prowokacyjnymi akcjami. Sam nie jestem człowiekiem wierzącym, ale takie akcje jak ta z pomnikiem działają tylko na waszą niekorzyść. Ale atakujcie dalej wiarę innych jednocześnie się obrażając gdy ktoś użyje nieprawidłowej końcówki zwracając się do was.