Wpis z mikrobloga

@EvilToy:
Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@EvilToy:

Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD

@CzajnikZniszczenia: polska lewica to najwieksze dzieciaki jakie znam xD pytają się o wszystko! Czy mogą protestować, czy mogą się trzymać za ręce i debile, myślą że to wszystko w Polsce jest nielegalne xD
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia

Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD


Sam nakrecasz, prawak debil przeczyta i potem jebnie jednemu czy innemu żeby pokazać, że się nie boi.
  • Odpowiedz
@EvilToy Akcja z powieszeniem flag była spoko o ile nic się pomnikom nie stało. Tylko co ona ma na celu? Pomimo, że jestem za małżeństwami i adopcja przez osoby lgbt to nie podobają mi się akcje w stylu niszczenie aborcjobusów, pobicie ich kierowcy czy wlepy na miejscach do tego nie przeznaczonych. Na fb stop bzdurom sami naposali, że będą prowokować, więc na 100% jestem przeciwny tej organizacji gdy nie wiem co mogą
P.....e - @EvilToy Akcja z powieszeniem flag była spoko o ile nic się pomnikom nie st...

źródło: comment_1596293287wyCcI7Cg5VdiSP6LO9U3R1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EvilToy: co za robienie #!$%@? z logiki xd widzę, że już odoecieliscie hen wysoko i tworzycie sobie swoją rzeczywistość w główce xd bo nie widziałem by ktoś z prawicy mówił, że to terroryzm i by ktoś popierał podkładanie bomby gdziekolwiek. Chyba, że zaraz wyskoczycie z łysymi karkami z falangi to będzie miało taki sam sens jak mówienie, że lewica chce dokonać mordu na kapitalistach xd
  • Odpowiedz
Polska prawica to najbardziej strachliwa część społeczeństwa jaką znam. Boją się absolutnie wszystkiego. Dwóch facetów trzymających się za rękę to zagłada cywilizacji, a domaganie się równości wobec prawa to terroryzm i atakowanie. xD


@CzajnikZniszczenia: taka strachliwa, ze jak idzie 5 lewakow to beda #!$%@? przed 1 prawakiem xD
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: polska lewica to najbardziej naiwna grupa społeczna na świecie, wystarczy że w tvnie powiedzą że jakaś grupa np. homoseksualiści są pozbawieni praw, to już ich bronią wszedzie, ciekawe czy jak każą wam bronić pedofili to będą marsze równości dla pedofili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: I to jest właśnie problem z wami lewakami. Macie ego wielkości murzynskiego #!$%@? i wydaje się wam że stoicie ponad prawem, ba nawet ponad każdym kto nie zgadza się z waszymi prowokacyjnymi akcjami. Sam nie jestem człowiekiem wierzącym, ale takie akcje jak ta z pomnikiem działają tylko na waszą niekorzyść. Ale atakujcie dalej wiarę innych jednocześnie się obrażając gdy ktoś użyje nieprawidłowej końcówki zwracając się do was.
  • Odpowiedz