Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was niedawno wrócił do gry Destiny 2? Pytam ponieważ mam niezła zagwostke dotyczącą umbral Engram a dokładniej to nie mogę ich dekodować tzn maszyna nie znajduje żadnych w moim ekwipunku...

Skończyłem cała linie questowa od Włóczęgi kończąc ja zebraniem 7 wiadomości na EMS. Nie mam od niego już nic więcej, a nadal nie mogę dekodować engramow.

W necie cała masa tematów i wieszania psów na Bungie że ujowo to zrobili bo nikt nie wie jak to uruchomić.

Ktos z was ogarnął ten temat po niedawnym powrocie do gry?

https://amp.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/h0ozyh/please_help_i_cant_decrypt_any_umbral_any_other/

#destiny2 #gry
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BOYAR: też miałem zagwozdkę. Musisz zrobić te nowe questy fabularne co się pojawiły na IO, otrzymasz wtedy silver wings czy jakoś tak od tej szamanki.
Jak już je dostaniesz to musisz jeden raz ukończyć heroic public event na IO albo Tytanie (nazwy mi się mylą, lokacja wygląda jak platforma zbudowana na wodzie) i maszyna będzie działać.
Z uwagi na to że event jest dla power lvl 1050+ radzę się skitrać gdzieś
via Android
  • 0
@Zales360 oh shit, w życiu bym na to nie wpadł. Dzięki, jutro będę męczyć dalej. Narazie niecałe 900 więc faktycznie może być ciężko. :/
via Android
  • 0
@wojtaasp ok dziś ogarnę jej story line i zobaczymy czy to coś zmieni, ale to jakaś masakra jeśli faktycznie ta część dodatkowo blokuję odblokowanie tej maszyny do dekodowania.
via Android
  • 0
@wojtaasp hmm kurde totalnie nie ogarniam d2 po tych wszystkich zmianach. Szukałem wlasnie w Google ale za cholere nie widzę info kto daje ten tygodniowy quest. Kiedyś dawno przed dinozaurami to było chyba na liście na mapie a teraz trzeba to od kogoś brać?
via Android
  • 0
@wojtaasp ja mam chyba o wiele większe tyly bo nie mam dostępu do questa Means to an end a trzeba go mieć żeby zrobic ten weekly z IO.

Natomiast means to an end odblokowuje się dopiero po ty 2 które też nie wygląda mi narazie znajomo

https://holdtoreset.com/destiny-2-means-to-an-end-guide/

Więc chyba muszę lecieć po tych questach z tej strony aż znajdę taki na którym obecnie jestem I będę dalej ciągnąć temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BOYAR: nie jestem pewien czy to jest wymagane ale ja zrobiłem wszystkie te nowe questy na każdej planecie bo myślałem że może one mi to odblokują
@wojtaasp: sp nie jest potrzebny do umbrali, bodajże z passem jakaś tam opcja w tej dużej maszynce po lewej jest za friko czy coś xD mój kumpel nie ma sp a może normalnie dekodować.

@BOYAR: to zadanie z 7 wiadomościami to był quest samego Włóczęgi i nic nie miało wspólnego z umbralami. Ten właściwy quest na umbrale dostałeś od razu jak wróciłeś do gry, tj. że ratujesz Eris na Io
via Android
  • 0
@Prysznicov @Zales360 @wojtaasp OK okazało się że faktycznie potrzeba było zrobić misję na IO z najnowszego sezonu później pociągnąć wątek questowy i zrobic event Kontakt a koniec. Dostałem Engram i odblokowałem maszynę.

Dzięki wszystkim za pomoc. Mam nadzieję że to info jeszcze komuś pomoże.