Wpis z mikrobloga

Hej. Kupiłem na alim kupon o wartości 20$ za 1$ i jutro planuje kupić ten telefon(po znizce będzie kosztował okolo 150$)

http://www.aliexpress.com/item/Pre-order-Singapore-post-Jiayu-G3-MTK6577-Dual-core-1GHZ-CPU-dual-sim-card-GPS-4/660458043.html

Chcialbym zadać kilka pytań :

-reklamowal ktoś coś kiedyś u 'chinczyka'?

-czy mogę się spodziewać cła?

-ktoś z was może ma taki telefon? Martwi mnie w nim tylko to, że jest tak wąski jak SGS1 a przy tym ma ekran większy o 0,5''. Używałem iPhone'a 5 kilka razy i zawsze irytowal mnie ekran taki dość długi i waskawy.

#android #aliexpress #pytanie #jiyau
  • 12
  • Odpowiedz
@szymek627: Za taką cenę to brać i się nie zastanawiać.

1. Ja nie, ale teoretycznie nie ma problemu (zależne od Chińczyka raczej).

2. Jak weźmiesz przez HongKong Post to nie powinno - mój ZTE przeszedł bez problemu bez cła i VAT-u :)

3. Gdybym wiedział o nim wcześniej to bym go kupił :(
  • Odpowiedz
2. Jak weźmiesz przez HongKong Post to nie powinno - mój ZTE przeszedł bez problemu bez cła i VAT-u :)


@SaperR: bzdura, zawsze należy się z tym liczyć, a HongKong Post jest sprawdzany tak jak każda inna poczta, czasami się uda, czasami nie.
  • Odpowiedz
@SaperR: Jescze mysle nad zopo bo podobno ma byc 15% tanszy+20$coupon to za okolo 200 dolarow moglbym go miec. Zopo C2. Ciekawi mnie jeszcze zte v967s z 5 z calami. Znajac zycie pewnie potem zadam kolejne pytanie,ktory telefon wybrac:)
  • Odpowiedz
@jordanos: prawdopodobieństwo to 50%, kompletna losowość plus/minus dodatatkowe procenty od urządu celny w danym regionie przynajmniej przy przesyłkach znacznie przekraczających to magiczne 25 USD.
  • Odpowiedz