Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bry, 380rp + 370ed dadzą sobie radę na DT na Inq? Bardziej martwię się o siebie (RP) jako blokera. Moje eq to zaoan helmet, lorica, f legi, butki do wyboru, bow of cataclysm. Dwarven ring ale mogę zawsze swapnąć na prismatic. Amulet sam nie wiem, mam sleep shawl, pendulet, foxtail. Może bronze na manę? Full imbu ofc.
#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
@Regrup: Czemu chcecie bić to? To miejscówka pod eka bardziej, są te takie moby co są immunami na magie. Więc tylko rp będzie to bił.
Ale dać radę to dacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: lost souls są na booscie, więc chcemy zerknąć. No i kiedyś i tak będzie trzeba je wbić. :D Mogę ustawić charma na DT, dodge albo jakiś ofensywny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Regrup: z mas sanów wjedziesz w nie jak dzik w szyszki. Powinno być ok. Sleep shawl ma lepsze staty, pendulet styka na 2h, bronze w sumie nie są takie głupie - innej ochrony od mana drain nie masz, zobacz jak będzie szło, tanie są to możesz wziąć ich bag na zapas. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Regrup jako ek nie używam tam bronze neck l, nawet jak bije z ED.
ED też będzie trochę bil te moby ale nie dużo.
Główny dmg będzie robił rp że strzał i mas sanow.
  • Odpowiedz
@Regrup: Mówiłem, że na miękko wejdzie. Tam bardzo dużo daje freeze na darki. Jak masz preya na loota, to w 2 h robisz po 750 k czystego profitu na łeb.
  • Odpowiedz