Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co chodzi ale na ten moment tinder to jakaś tragedia, takiej #!$%@? to dawno nie pamiętam. Praktycznie nie ma dziewczyn z normalnym opisem, zeby w miare wygladala i cos z sobą reprezentowała, same walenie, gwiazdy instagrama albo karyniska. Moze od wrzesnia będzie lepiej, pora chyba sobie zrobic odpoczynek od tego szamba
#tinder
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TonyP: będzie tylko gorzej. Jeszcze 7 lat temu poznałem moją dziewczynę przez internet, wcześniejszą również (obie na fotce) i bynajmniej nie były jakieś brzydkie. A to co się obecnie wyprawia na tinderze itd to jest jakaś kpina. Jak już rozmowa trwa dłużej niż kilka wiadomości to najczęściej jedno, dwa spotkania max i kontakt powoli umiera. Co się dzieje z tymi ludźmi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezcalag: nie wiem stary, już zacząłem myśleć że może coś ze mną jest nie tak skoro te kontakty tak szybko zanikają ale w sumie jak człowiek ma zainwestować w jakąś znajomość jak ma ich na pęczki?
Cytując klasyk: "szkoda strzępić ryja"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fraszka_lubaszka: no właśnie, działa w dwie strony. A jak widzę że chyba tylko mi zależy bo księżniczka nie raczy nawet sama napisać i zawsze rozmowę inicjuję ja no to sory. Na pewno prędko znajdzie się ktoś inny kto będzie dookoła niej skakał a ja znam swoją wartość