Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu patrząc na ten wynik miałbym obawy czy to dziecko potrafi w ogóle włączyć komputer. Albo debil do kwadratu, albo geniusz co chciał starym na złość zrobić
  • Odpowiedz
a po #!$%@? aie uczyć do takiego egzaminu ktory nic nie zmienia? XD


@yellowshadow: no jak chcesz być konserwatorem powierzchni płaskich albo operatorem jednokołowca transportowego to rzeczywiście nic nie zmienia ale zazwyczaj ludzie chcą posiadać jakieś wykształcenie xD
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: Jaki błąd systemu xD typie. Dzieciak cała podstawówkę gowno robił to i gowno z niej wyniósł. Teraz pewnie się będzie zasłaniał ze podczas pandemii nie miał dostępu do zdalnego nauczania xD
  • Odpowiedz
@kexus512: Naprawdę w to wierzysz? Czy udajesz teraz?
Nie musisz mi pisać pogrubionymi literami, bo jedynym debilem w tej konwersacji jesteś Ty, który ani takowej osoby nie zna co pisała taki egzamin, albo chociażby egzamin 3-cio gimnazjalisty.
Także mogę Ci w skrócie powiedzieć i zdradzić rąbka tajemnicy.
ONE #!$%@? DAJĄ
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@kexus512

@yellowshadow: Napiszę ci dokładniej bo nie zrozumiałeś po ludzku.


NA PUNKTY REKRUTACYJNE DO SZKÓŁ ŚREDNICH SKŁADAJĄ SIĘ OCENY I WYNIK EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Zdałam egzamin gimnazjalny na 36 na 40 pkt, poszłam do rejonowego gimnazjum, zdałam egzamin na 84 albo 86 na 100 wysoka średnia mogłam wybrać każde liceum. Poszłam do dobrego, przeniosłam się do słabego bo czułam za duża presję. Mature i tak zdałam zajebiscie. Mam wykształcenie wyższe
  • Odpowiedz