Wpis z mikrobloga

To, że pan Makłowicz założył kanał i nagrywa serie z Dalmacji to najlepsze co mogło spotkać polski youtube w tym roku. Chłop po 50tce, rozgadany na każdy temat, miły, elokwentny, materiał na księcia austriackiego i w dodatku wyglada jak giga #chad

Dla odmiany porownajcie sobie go do cejrowskiego który do wszystkiego musi #!$%@?ć polityke i swoje bezsensowne przemyslenia, spora różnica klas moim zdaniem

#maklowicz #cejrowski
r.....n - To, że pan Makłowicz założył kanał i nagrywa serie z Dalmacji to najlepsze ...

źródło: comment_1596109405vw5h9DV3AugZqJumB6tvTN.jpg

Pobierz

A ty kogo wolisz oglądać?

  • Robert Makłowicz 94.7% (1063)
  • Cejrowski 5.3% (60)

Oddanych głosów: 1123

  • 10
@Andrzejek13: Zakładając ze gotujesz tak aby płyn miał te 100 stopni, to alkoholu i wody będzie ubywać w tym podobnym tempie (proporcjonalnie do ilości oczywiście ). Jeśli nie robisz dużej redukcji to sporo alkoholu powinno zostać
@richardmanson: teraz to nie wiem który lepszy, bo nie oglądam żadnego, ale jak obaj jeszcze byli w tv, to zdecydowanie wolałem "bosaka", fajnie oprowadzał, gadał "z jajem" i nie rozgadywał się zbytnio nad jakimiś bzdetami typu historia pomidora, albo jakiejś zupy. A Makłowicz dla mnie był trochę nudny i jego program opierał się głównie na gotowaniu, a to mnie niezbyt interesowało.