Wpis z mikrobloga

@steemm: A Ty nigdy żadnej gry nie ściągnąłeś żeby sprawdzić czy warto, tylko od razu kupujesz? Pewnie preordery to z wyprzedzeniem na rok masz pozamawiane...
  • Odpowiedz
@steemm: Dlaczego nazywasz mnie złodziejem? Sam dobrze wiesz, że produkcje jakie wychodzą takie wychodzą. Czasami to po prostu pieniądze w błoto. Co złego w tym, żeby przed kupnem ściągnąć i sprawdzić sobie grę? Ja wolę sprawdzić.
  • Odpowiedz
@steemm: Ja tak robię i co? Ba, jak jest blisko wypłaty to sobie nawet całego pirata przejdę i po kilku dniach kupię. Czy tak trudno pojąć, że nieważne kiedy zapłacisz, ważne, że to zrobisz? Sam ściągam teraz Saints Rowa i Blacklist bo nie wywalę kilku stów #!$%@?. Gameplaye na YT nic mi nie mówią, zapowiedzi kłamią a recenzenci #!$%@?ą głupoty. Jedyny sposób żeby zobaczyć czy warto kupić grę to jej własnoręczne
  • Odpowiedz
@steemm: Gdzie ja napisałem, że nie płacę za gry? Czemu dla Ciebie ściągnięcie gry - pirat? Ściągam grę, pogram godzinkę - jak warto to kupię, jak nie to w szmirę grać nie będę. Zresztą nazywaj mnie jak chcesz, ale mam o kilka pudełek za dużo gier, których nie odsprzedam bo przypisane do Steamów i innych bzdur, a które leżą na półce i na które patrzę z pogardą. A kasy mi nikt
  • Odpowiedz