Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen: ok ok dla mnie to możesz nawet w skafandrze chodzić, ale ja i wielu innych nie ma zamiaru brać udziału w tej farsie z potężnym wirusem. Co z tego, że dochodzą zakażeni, jak większość nie ma jakichkolwiek objawów, tylko akurat wpadli na teście przesiewowym, bo robili wszystkim. Tak to nawet nie wiedzili, że mają. Bezobjawowi nie mogą zarażać wg. WHO. "Na podobnym poziomie utrzymuje się od dawna liczba
  • Odpowiedz
@GrochenMochen:

tlum ludzi w zamknietym pomieszczeniu ma nie zaslaniac twarzy bo jestesmy panikarzami?

Tak, jesteście panikarzami, a te wasze maseczki bardziej szkodzą niż pomagają. Ogarnijcie się i zacznijcie myśleć mózgiem a nie uczuciami i strachem.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka kolega mial na mysli że Azjaci są po prostu zorganizowani. Tak samo Japonczycy jak i Chinczycy czy Filipinczycy, moze pomijajac Hindusów. Tu nie chodzi o bycie trzymanym za morde tylko o to zeby zarazic jak najmniej ludzi. W gównolandiach pokroju Polska mają na to #!$%@? ale to sie odbije w przyszłości, szkoda ze pokolenie "XD" ma takie niskie iq w sumie
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: koledze chyba okres nastoletniego buntu nie służy... Maseczki to akurat najsensowniejszy element walki z epidemią, zwłaszcza w komunikacji miejskiej i na zamkniętej przestrzeni
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: oj to tak bardzo.
Wiem, że młodzież zawsze jest trudna ale te roczniki 2000+ to jakieś #!$%@? do kwadratu. Szacunku do ludzi i jakichś wyzszych wartości u nich nie znajdziesz.

Są wśród nich też normalni oczywiście ale mam wrażenie że z kazdym rokiem stanowią coraz mniejszą część.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: też tak uważam, ale ciężko by było komukolwiek to egzekwować, bo każdy by miał swoją filozofię w stylu "ee panie ten kaszel to od fajek", albo "ten katar to alergia na pyłki, a te 38°C to od opalania się"
  • Odpowiedz