Wpis z mikrobloga

Hey, wiem że do gry wyszło kilka dodatków fabularnych. Ja właśnie skończyłem tytuł i chciałbym teraz skorzystać z tych dodatków. Wiem że "season pass" daje ci dostęp do wszystkich takich rzeczy. No i ja mam ten przywilej ale nie wiem jak mam sobie w te wszystkie dodatki fabularne teraz pograć. W jaki sposób zagrać w te bodajże 3 dodatki fabularne? Ktoś może mi napisać instrukcje? Na ulotce nie ma instrukcji.

#gry #steam #pytanie #pc #batman #batmanarkham
Bunch - Hey, wiem że do gry wyszło kilka dodatków fabularnych. Ja właśnie skończyłem ...

źródło: comment_1596055370FFSCLsyMGuQKRq0DL8D7CA.jpg

Pobierz
  • 20
@Beeercik: A gdzie jest napisane, że to co tryzmam w ręku to jedynie reklama? Trzymam w ręku tak samo wyglądający dokument jak te które dają do czegoś dostęp.
@Bunch: W menu głównym jest oddzielny tryb od tego. Zawartość dodatkowa czy coś i tam jest chyba 6 dodatków. Są też misje w głównej grze, które po prostu odblokowują się podczas grania. Alfred wtedy kontaktuje się z Batmanem i o tym opowiada i pokazują się znaczniki na mapie.
@Desolator: Dzięki za podpowiedi bo ja sie na tym nie znam ale na stronie jaką podałeś widzę żę 25 złotych to najtańsza cena.

Ja też BOJĘ SIĘ kupować w sieci jakieś klucze bo co chwile są jakieś afery, że kradizone, niedziałąjące i inne takie. Boje sie ze wydam kase i padne ofiarą oszustwa. Nigdy też nie korzystałem z SP. Naet nie wiedziałem co to jest, domyslilem sie ze mianem tym okresla