Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem fajną dziewczynę, ładna, mądra, fajna. Jedna rzecz powoduje u mnie ból dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°) otóż różowa nie chce robić loda, a ja bardzo lubię taką formę seksu. Moja była lubiła oral i trochę nie wyobrażam sobie rezygnować z lodzików. Z drugiej strony szkoda odrzucać super dziewczynę tylko z tego względu. Co myślicie, #niebieskiepaski?
#rozowepaski - mogłybyście być z kimś, kto brzydzi się lizać ci*kę?

Aha, seksu jeszcze nie było z tą różową, więc nie wiem, czy nadrabia innymi skillami. Póki co randkujemy i gdzieś kiedyś wypłynęły pikantniejsze tematy i ona stwierdziła, że obrabianie gały nie wchodzi w grę (innymi słowami ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f21d891c320eaecdaada5cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Co byś zrobił(a) w analogicznej sytuacji?

  • niebieski - wszedłbym w taki związek 24.5% (50)
  • niebieski - nie wszedłbym w taki związek 23.5% (48)
  • różowa - weszłabym w taki związek 11.3% (23)
  • różowa - nie weszłabym w taki związek 8.3% (17)
  • Najpierw zaruchaj, później zdecyduj 32.4% (66)

Oddanych głosów: 204

  • 27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że na dłuższą metę będziesz tym bardzo sfrustrowany. To jest przykre, że ona nie chce ci robić loda. Bo przecież ona powinna być spełniona podczas sprawiania ci przyjemności. Oczywiście ty też powinieneś jej się odwdzięczać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też miałem kiedyś dziewczynę która miała opory. nic na siłę... ja od razu przy pierwszych kontaktach intymnych poszedłem z jezorem do parteru i dość szybko ona sama chciała się zrewanzowac i potem już chętnie dawała mi rozkosz oralna ( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz sam zadecydować czy Ci to tylko przysporzy frustracji czy jesteś w stanie to zaakceptować + warto byłoby się dowiedzieć dlaczego. Bardzo możliwe, że dziewczyna po prostu ma jakiś kompleks, że nie potrafi tego robić i dlatego mówi, że na pewno nie.
  • Odpowiedz
AluminiowaObywatelka: Dla mnie to gejowe/lesbijskie. Oral anal nigdy w życiu, faceci tracą dla mnie na męskości gdy przejawiają zainteresowanie oralami i analami. Jest tyle normalnych fajnych pozycji. No i będę kiedyś matka, nie chciałabym żeby moja matka brała penisy do buzi

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Aha, seksu jeszcze nie było z tą różową, więc nie wiem, czy nadrabia innymi skillami. Póki co randkujemy i gdzieś kiedyś wypłynęły pikantniejsze tematy i ona stwierdziła, że obrabianie gały nie wchodzi w grę (innymi słowami ( ͡° ͜ʖ ͡°)).


@AnonimoweMirkoWyznania: robisz błąd rozmawiając na takie tematy z dziewczyną, z którą nie sypiasz. O anal też spytasz zanim pójdziecie do łóżka pierwszy raz? Tak się tego
JimNH777 - > Aha, seksu jeszcze nie było z tą różową, więc nie wiem, czy nadrabia inn...
  • Odpowiedz
M.: Spokojnie wiem, że teraz są czasy , że na pierwszej randce weryfikuje się jakość seksu ale spokojnie może ona należy do tych kobiet co muszą nabrać zaufania do partnera. Jak pokocha to sama będzie chciała dawać i brać z seksu więcej. Pamiętajcie seks u kobiety zaczyna się w głowie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
MiłosnyStulejarz: @JimNH777 @M.
bzdura
Mój facet, na którego punkcie oszalałam, wcale mnie nie uprzedził o swoich fantazjach i zrobił jak mówisz, najpierw mnie rozkochał, seksy regularne, aż nagle spróbował mnie na spontanie sprowadzić do parteru. W jednym momencie wszystko prysło. Gdyby mnie uprzedził na początku, nie zmarnowałabym sobie roku życia.
"Jak pokocha to sama będzie chciała dawać i brać z seksu więcej." - szantaz emocjonalny, bullshit, każdy seksuolog
  • Odpowiedz