Wpis z mikrobloga

Jestem zapakowany na XTB pod korek, średnia 9,5. Oprócz tego mam Aquatech, MLS, Scope Fuidics i Harpera. XTB nie sprzedam poniżej 30, dopiero po przekroczeniu tego progu zredukuje pakiet o 25% by reinwestować w inne spółki. Teraz trwa wyleszczanie, wyniki są bardz dobre, wchodzimy na nowe rynki, duża baza klientów, dodatkowo mWIG we wrześniu więc fundy będą kupować. Nie dajcie się wyleszczyć jak leszcze.
#gielda
  • 15
lista wg kapitalizacji malejąco
Wklejane z excela więc niesformatowane
Walor - Ilość akcji - Wartość bilansowa

Selvita S.A. 163 562 7 687 414,00
DOM Development SA 72 000 6 724 800,00
Ryvu Therapeutics S.A. 100 931 6 621 073,60
Ten Square Games S.A. 12 000 6 240 000,00
LiveChat Software 92 330 5 872 188,00
Playway S.A. 11 854 5 595 088,00
Auto Partner S.A. 1 033 547 5 457 128,16
MERCATOR
Nie chce psuć Waszej euforii, ale proponuje zwrócić uwage na wykres. Przevież po dzisiejszym dniu powstala duść spora luka cenowa. Wg teorii jeżeli podczas trzech sesji cena nie wróci nad nią to bardzo możliwe że pdzed nami conajmniej dluzsza konsolidacja ceny.
@jusstt: Widzę dobre spółki, na pewno Benefit zarobił przez małe koszty podczas korony. PLW i LiveChat też warte zainteresowania, TEN kupowałem po 200 jeszcze, ale szybko się pozbyłem w okolicach 300.
Akurat nie ma tu spółek w które pójdę, wydaje mi się że moja stratgia ma większą perspektywę, szczególnie Aquatech, jednak pochwalę się że kupiłem Mercatora po 12 i sprzedałem po 10 na korekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Filjan:
LiveChat trzymam, Aqua też, na TEN zarobiłem 2 razy, na Merkatorze 29% ale zanim wybił
Mam jeszcze KGHM, Novavis, INC, dziś kupiłem Columbusa
Trzeba zarobić żeby odbić straty na XTB :-)

Ogólnie to im średnio wyszedł portfel, chyba ten Mercator zdominowal zysk
Ale wrzuciłem listę bo mimo wszysto sa mocno na plusie

Straciłem na Asbisie, byłem blisko straty na TIM ale wytrzymałem i jestem na plus
@Filjan: Wyniki XTB są bardzo dobre ale to jednorazowy wystrzał i w dłuższej perspektywie nic nie zmienia. Mają full kasy na inwestycje i marketing ale co z tego skoro inni brokerzy też się obłowili i też mają full kasy na inwestycje i marketing. Pozycja XTB w stosunku do konkurencji nie zmienia się znacząco.