Wpis z mikrobloga

Witam szanowne Mireczki.
Otóż mam sytuacje związaną z @Netia_Official. Zapewniali mi instalację Internetu Światłowodowego w granicach 200 zł, natomiast po podpisaniu umowy opłata wrosła do 3250 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podpytałem sąsiadów na tej samej ulicy i wszystkim instalowali po 200 zł. Mieliście podobną sytuację i udało wam się ją jakoś rozwiązać nie płacąc kosmicznej sumy?
#netia #swiatlowody #internet
  • 7
Ale chodzi o to, że chce mieć internety w domu, a nic innego w okolicy nie ma :( Przyczyną jest podobno "niestandardowa instalacja" sęk w tym, że wszyscy sąsiedzi mieli identyczną infrastrukturę, więc mam wrażenie, że usługodawca, chce mnie zrobić w wała :(
"Rozbiórka i naprawa nawierzchni z płytek/puzli. Zakłada się 90% materiału z odzysku, pozostałe po stronie Partnera - 30

Instalacja dozimna CU, ETTH, PON, dokop do 15m - 1

Ułożenie w wykopie rury HDPE (instalacja abonencka doziemna) za każdy metr przekraczający zakres instalacji standardowej(wykonanie wykopu, podsypki piaskowej, dostawa i ułożenie rury, nasypanie na rurę warstwy piasku, dostawa i ułożenie folii ostrzegawczej, zasypanie wykopu) dokop pow. 15m

Montaż trójnika na istniejącej kanalizacji (AROT Y110/40
@Klorel: wyglada na to ze najwiekszy koszt to robocizna od wykopu i odtworzenia bruku (chodnika?) zapytaj czy możesz to wykonać samodzielnie wybraną firmą... moze ktos to zrobi Ci taniej.... a moze jakis screen z geoportalu z zaznaczonym kablem jak wiesz jak dzie? jakie miasto?