Wpis z mikrobloga

ktoś jeszcze działa na takich sieciach, czy teraz wszystko już realizowane jest na OLTach GPONowych?


@skalar_neonka: właściwie każdy liczący się operator ma jeszcze xDSLa w ofercie, sieci miedzianej (rozdzielczej) tak szybko się nie porzuci, bo jej ogromnym plusem jest to, że jest, a światłowody trzeba dopiero kłaść. Miedziana technologia zresztą cały czas się rozwija, to co na zdjęciu to są już zabytki (choć VDSLa do teoretycznych 100Mbps pociągną), aktualnie sprzedawane po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: masz coś jeszcze? Tak by dało się zestawić jakiś link pomiędzy urządzenia i poeksperymentować? Chetnie poratuje pracownie sieci w technikum które kończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kuriera pokrywam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarek_P: @bobik08: mam jeszcze jeden hix5608 (może nawet dwa, ale nie jestem pewien), powinny zostać też te większe, ale w wydaniu VDSL tylko zasilane z 48V, ADSL powinien być zarówno DC jak i AC/230V. Jakieś CPE też powinny się znaleźć, jeśli potrzebne, dorzuciłbym je gratis.

Są też duże IPDSLAMy, takie z wyjmowanymi kartami, ale te nie jestem pewien, jaki mają aktualnie status, czy można je "brać". Byłoby w ogóle zainteresowanie
JarekP - @JarekP: @bobik08: mam jeszcze jeden hix5608 (może nawet dwa, ale nie jestem...

źródło: comment_15999373553zgqbN3aRzLddzy5vQZgjz.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: wszystko pewnie chętnie przygarną znając życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać Priv co by się udało zorganizować i dogadamy kwestie wysyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)