Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Czy ktoś z Was sprzedawał samochód, korzystając z usług firm, które skupują samochody? Jakie macie opinie? Ktoś z Was korzystał z takiej opcji?
Przyznam, że nie mam za bardzo czasu aby się bawić w sprzedawanie auta przez nie wiadomo ile czasu. Podobno w przypadku tych firm, transakcja ogranicza się do kilku godzin.
Może ktoś korzystał z czyiś usług w Trójmieście i może go polecić?
#trojmiasto #motoryzacja
  • 13
@TakiTaki: Będą próbowali urwać 1/3 ceny twierdząc ze to złom i w ogole nie powinno jeździć. Tydzień pozniej będzie wisiało jako perła spod koca. Nie warto.
Chcesz szybciej sprzedać, to zrób ładne zdjęcia i daj trochę niższa cenę wyjściową. Jak nie jest to jakiś ulep to pójdzie szybko
@TakiTaki: Też szukałem w Trójmieście. Auto warte ca 17k. Dodzwoniłem się do 3 firm. Do jednej wysłałem szczegóły, nie oddzwonili. Drugiemu nie chciało się przyjechać. Zaproponowałem, że ja przyjadę do niego. Jak 3 raz mi przesunął termin, bo on nie ma czasu, to zrezygnowałem. Trzeci gość przyjechał, popatrzył, przejechał się, zaproponował 8 albo 9k, już nie pamiętam :) Obawiam się, że nie ominie Cię samodzielna sprzedaż ;)
Będą próbowali urwać 1/3 ceny twierdząc ze to złom i w ogole nie powinno jeździć. Tydzień pozniej będzie wisiało jako perła spod koca. Nie warto.

Chcesz szybciej sprzedać, to zrób ładne zdjęcia i daj trochę niższa cenę wyjściową. Jak nie jest to jakiś ulep to pójdzie szybko


@ArRog: Chyba jednak nie. :)
Czy jedną z tych firm była firma na literę V? :)