Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatni post https://www.wykop.pl/wpis/51002137/anonimowemirkowyznania-od-niedawna-bawie-sie-w-tin/ wywołał olbrzymią falę hejtu, prawie zgłosiłem hejterów do organizacji zajmującej się zwalczaniem nienawiści w sieci, ale sprawdziłem ich profile i okazało się że to same kobiety i spermiarze, więc odpuściłem. Ale do rzeczy.

Dziewczyna nr. 4: brunetka średniego wzrostu, 30lat, robi w korpo. Ogólnie całkiem ok z wyglądu, ale cycuszki malutkie, już Jaglak ma większą ginekomastie, za to cała reszta ok, jak na starszą kobiete. Na tinderze szybko przeszła do konkretów, normalnie nie umawiam się z kobietami w takim wieku, nie jestem nekrofilem, ale tu zrobiłem wyjątek przez jej bezpośredniość. Trochę będzie mi żal ją usunąć z par, bo ruchanko wybitne. Opus magnum sztuki boltzowania. Pierwszy raz miałem konia zwalonego cipą lepiej niż ręką. Troche taka skryta, nawet nie chciała żeby ją odprowadzać, myślę że już kogoś ma na stałe, ale nie drążyłem tematu, nie będę się wtrącał w rodzinne sprawy.

Z aktualności to byłem jeszcze raz u dziewczyny nr. 3. Mimo słabego ruchanka to jednak potrzebowałem odtrutki po starych babach. Nie ma co ukrywać, taki seks ze świeżą 23latką to jak stek wagyu A5, a ta stara jak odgrzany mielony w barze mlecznym. Na głodniaka #!$%@?, ale nic poza tym.

A, no i jeszcze wprowadziłem kategoryzacje kobiet z którymi się spotykam.
Kolor niebieski - uśpiony agent, taka do ktorej się odezwiesz za pół roku i da, ale bez zbędnego starania. (DZIEWCZYNA NR.2 I 4)
Kolor żółty - na częstsze ruchanie, gdzie trzeba trochę poudawać chłopaka (DZIEWCZYNA 3)
Kolor czerwony - do wywalenia (DZIEWCZYNA NR. 1)

Wszystko skrzętnie notuję w excelu, a poszukiwania porządnej na żonę dalej trwają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wsadzaniewszaremyszki #przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2070bb7b115fe4bd875c73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
  • Odpowiedz
prawie zgłosiłem hejterów do organizacji zajmującej się zwalczaniem nienawiści w sieci, ale sprawdziłem ich profile i okazało się że to same kobiety i spermiarze, więc odpuściłem. Ale do rzeczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz