Wpis z mikrobloga

  • 40
Pod każdym takim wpisem o wojnie idei proszę op'ów o przyklady, gdzie na kanale są treści homofobiczne/radykalne/ekstremistyczne.. ANI RAZU nie dostalem takiego przykładu, nikt nie potrafił wyjaśnić dlaczego tak uważa.. @saakaszi również zostawił to bez odpowiedzi, dlaczego? Nie wiem choć się domyślam( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

#4konserwy #neuropa #wojnaidei #kiciochpyta
Pobierz skar - Pod każdym takim wpisem o wojnie idei proszę op'ów o przyklady, gdzie na kanal...
źródło: comment_15959520424LsEMVdB7bWz1mejMEs2b1.jpg
  • 15
@skar: @antifafa: No widzisz, ostatecznie trochę słabo pod względem logicznym, że to ty wypowiadasz się co jest homofobiczne, a co nie. Tak między nami powiem ci, że jesteś strasznie homofobiczny, bardziej aniżeli @wojna_idei, no i co jak co ja mam większe prawo wypowiadania się w tym zakresie. Oczywiście co typowe dla takich jak ty, wszędzie wrzucisz politykę, ale nie wiem jaki masz problem z #neuropa. To chyba coś
@Niezgodny no tak, klasycznie:
-wiem, ale nie powiem
-HOMOFOB!
-mam większe prawo(?) Ponieważ?
Poza tym, nie napisałem tutaj słowa o polityce, a problem jaki mam w tej sytuacji z neuropa jest taki, jak już pisałem, część z was obraża, pluje i szczuje nie mając kompletnie pojęcia jak argumentować swoje "opinie".. Ja tylko staram się dowiedzieć, dlaczego tak plujecie jadem i mimo, że nie napisałem złego słowa o homoseksualistach nazwałes mnie HOMOFOBEM, Ty
.. ANI RAZU nie dostalem takiego przykładu, nikt nie potrafił wyjaśnić dlaczego tak uważa..


@skar: To poczytaj moje komentarze pod wrzutami tego propagandysty, bo nie raz go wyjaśniałem w kontekście jednostronnych bzdur jakie wygadywał. Kiedyś go komentowałem, teraz w sumie doszedłem do wniosku ze szkoda atencji i czasu na tą jego siermiężną propagandę.
@skar: Łap znalkazłem ci za pomocą wujka googla jeden przykład jak zmanipulował publicystykę Alexanda Zinowiewa na użytek tępej propagandy: https://www.wykop.pl/link/5255863/comment/71657861/#comment-71657861 Szkoda że ani słowem nie zająknął się o tym kim był autor, oraz jakie skutki tego terminu i jego interpretacje dominowały w europie po rozpadzie ZSRR (vide: np. Tishner) gdzie sam termin i wszelkie dyskusje dotyczące pomocy przy przekształceniu ekonomiczno-społecznym z lat 90 zamienił w czysty jad i atak na w