Kurde mam problem. Mojej oponie zostało max 150km. Jestem na jakimś zadupiu (Kielajoki) gdzie do najbliższej stacji paliw mam 64km. Spotkałem takiego motocykliste Asko, z którym poznałem się przy Nordkapp, dzwonił do jakiegoś sklepu ale już mają zamknięte. Będę próbował dodzwonić się jutro. Kolejna przygoda.
@PMV_Norway: Mówiłeś mówiłeś właśnie, ja co prawda czytałem o tym wcześniej i byłem świadomy, ale nie przypuszczałem że aż tak to leci. Dosłownie w oczach znikały.
Skoro Slawosz nigdzie już nie poleci robię predykcję że w ciągu <18 miesięcy będzie rozwód z posłanką atencjuszką - ona chciała być żoną astronauty a nie jakiejś popierdułki
#motomirko #mmotocykle #pepejedzieprzeznorwegie
@pepepanpatryk: po czym to stwierdzasz :)