Wpis z mikrobloga

Kurde mam problem. Mojej oponie zostało max 150km. Jestem na jakimś zadupiu (Kielajoki) gdzie do najbliższej stacji paliw mam 64km. Spotkałem takiego motocykliste Asko, z którym poznałem się przy Nordkapp, dzwonił do jakiegoś sklepu ale już mają zamknięte. Będę próbował dodzwonić się jutro. Kolejna przygoda.

#motomirko #mmotocykle #pepejedzieprzeznorwegie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach