Wpis z mikrobloga

No to mój debiut na tagu #zegarki #watchboners
Szukałem czegoś taniego i w miarę eleganckiego, @AllieCaulfield polecał parę dni temu Bulova, i już miałem zamawiać, a się okazało trochę z przypadku, że kolega mial do oddania funkiel nówkę #timex (kupiony w sklepie tydzień temu, nieużywany) w dobrej cenie. A że mi się spodobał, to kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że pod tym tagiem prezentowane są potwory za grubą kasę i z moim to trochę wstyd, ale i tak jaram motzno () i co najgorsze dalej przeglądam zegarki jak głupi, i już wiem że następny wleci jakiś równie budżetowy którego nie będzie szkoda zarysować, ale się generalnie chyba zakochałem w Citizenach i już się poszukiwanie budżetu rozpoczęło, więc mam nadzieję mieć niedługo trzy zegarki. co do egzemplarza że zdjecia, jest cichy, niestety bez podświetlenia choć bardzo mi to nie wadzi. Na zdjęciu chwilę po dziewiczym założeniu, jeszcze datownik nie był ustawiony jak trzeba, teraz jest równo. I co ciekawe, między godziną 4 a 6 sekundnik minimalnie nie trafia w indeksy, na pozostałej części tarczy jest idealnie.
jadealboniejade - No to mój debiut na tagu #zegarki #watchboners 
Szukałem czegoś ta...

źródło: comment_1595939921KclQTp0jAHdqgrs5ng8Upw.jpg

Pobierz
  • 6