Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: jeśli miałbym strzelać to nie. To nie będzie zmiana istotnych warunków umowy dwustronnej tylko odgórna zmiana podatku mająca zastosowanie do wszystkich
@Megasuper A z kim ty chcesz rozwiązać umowę i z kim podpisać?Jeśli jesteś w Tauronie to na twoim terenie Tauron jest jedynym dystrybutorem więc nie ma takiej możliwości.Oplata mocowa jest za dystrybucję ...nie za sprzedaż ;P
@radkiewiczmariusz #!$%@? mać. Podpisałem niekorzystną umowę ze stała cena i płace dodatkowo 25 zł co miesiąc za gwarancję stałej ceny. Więc chcę ją rozwiązać i podpisać nową. Ale teraz nie mogę jej zerwać przez 3 lata bo kara... Więc czekam na okazje
@Megasuper Żeby w Tauronie dostać umowę ze stałą cena to naprawde mega mocno trzeba się postarać O.o co ty wziąłeś.... I jakim cudem miałeś ja tyle wiedzę że byłeś w stanie znaleźć tą ofertę ale nie wiedziałeś o tej opłacie ?
Ja mam tą umowę od marca więc jeszcze żadnej podwyżki nie miałem. Prądu na pewno mieć podwyżki nie będzie ale inną mocowa i przesyłowa jak najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) więc #!$%@? ci ta stałą cenę.