Wpis z mikrobloga

Mirki, mam prace w której 5min pracuje, 15min przerwy i tak w kółko. Macie jakieś pomysły co robić w wolnym czasie bez dostępu do internetu? Myślałem nad czytaniem gazet ale w apkach z gazetami po prostu przenosi nas na strone danej gazety, a nie pokazuje aktualne wydanie. Czytanie książki odpada - czytam właśnie Czarnego Łabędzia i nie chcę sobie mieszać niczym, a ta książka jest za trudna żeby ją czytać po pare minut i stop. Ktoś ma jakiś pomysł? :)

#pracbaza #pytanie #pomoc
  • 13
  • 0
@eternit_nie_wybacza Zaraz obczaje co to ( ͡º ͜ʖ͡º) @Absydion mam tylko telefon przy sobie, a jestem nadal na etapie nauki, nie jestem jeszcze gotowy na założenie czegokolwiek co by w przyszłości przynosiło zyski xd @krakus94 problem w tym że mam mi9 i tu na mam mini jacka, przed wyjazdem kupiłem nowe słuchawki ale nie wziąłem przejściówki mini jack to usb-c, tutaj nie moge tego nigdzie dostać a
  • 0
@Absydion przez pisanie własnych rzeczy rozumiem pisanie bloga/czegokolwiek innego, który w przyszłości można by było zmonetyzować. Nie jestem na to gotowy, po prostu nie umiem w te klocki :/
@Absydion: Nigdy czegoś takiego nie robiłem, w szkole byłem słaby z polskiego, którego nienawidziłem i nie mam pomysłu nawet o czym mógłbym pisać xd Dodatkowo wydaje mi sie że na takich rzeczach powinno się skupić dla lepszego efektu, a nie 15min przerwa 15min i tak dalej :x
  • 0
@encore26 miałem pracować przy komisjonowaniu, ale agencja nas wyruchała i robimy oboje co innego (przyjechaliśmy w 2 na wakacje). Ja chodze po obiekcie i dezynfekuje stoły/klamki.

11.20e/h, maksymalnie 37.5h pracy w tygodniu
Ok. 120e tygodniowo za mieszkanie i ubezpieczenie