Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, obejrzałem film Droga do szczęścia (2008) i chyba dawno mnie tak żaden film nie ztriggerował xD
O ile od strony reżyserii, zdjęć, aktorstwa itd. nie ma się do czego przyczepić, tak postać April wnerwiała mnie niemiłosiernie, i to nie miał być chyba zamysł twórców.

uwaga spoilery

Nie wiem, czy ja mam jakiś skrzywiony obraz relacji damsko-męskich przez wykop, ale April to taka typowa p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Facet charuje w robocie na dom i rodzinę po 10 godzin dziennie, no ale niespełnionej księżniczce to się nie podoba, bo jej się marzy zamieszkanie w Paryżu - focha się ciągle, zero czułości czy zainteresowania w kierunku męża. Truje mu dupę o tym ciągle, a że facet jest wykształcony i ma dryg do pracy to po namowach się zgadza bo tam też jakąś pracę znajdzie. I co się wtedy dzieje? Nasza p0lka zmienia oblicze o 180 stopni - chodzi zadowolona od ucha do ucha, robi mężowi śniadanie, kolację i loda z połykiem. Po jakimś czasie mąż dostaje atrakcyjną ofertę nowej pracy i na ją przystaje - jaka jest wtedy reakcja żony? Wrzeszczy, płacze i mówi mu, że go nienawidzi i tak naprawdę nigdy go nie kochała xD No kurła #!$%@? by ten Paryż dał, pewnie chciała tam jakiegoś Ahmeda poznać.

Serio, nie widzę żadnego logicznego wytłumaczenia jej zachowania.
Sorki za wulgaryzmy, ale się zdenerwowałem.

Biedny Leo (,)
#film #filmy #p0lka #novarecenzje
źródło: comment_1595898714X6QHPK8SfE4UEMzmcLbThP.jpg
  • 4