Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dość dziwny problem, trochę #mikrokoksy ale nie liczę kalorii, po prostu silka 3x w tyg i rower w pozostałe 2. Ćwiczę dość intensywnie ale moje rozmiary to 180 wzrostu i 75 kg wagi. Niby spoko niby nie. Nie jestem ulany, nawet chudy bym powiedział. Góra wygląda spoko ale nogi są mega średnie, mam strasznie wyżyłowane jak nawet przejdę się odrobinę to już widać pompę i dość nieprzyjemnie to wygląda. Brzuch w miarę spoko widać nawet zarys absa (jeśli chudzielec może go mieć Xdd) i często jest tak że jem co chce unikając smeiciowego jedzenia i jak widzę że rośnie mi bebech, sadlo to ograniczam i tak w kółko oscylujac koło 73-75kg.

Można jakoś przybrać tłuszczu na nogach albo schować te żyły bo wyglądają dość średnio i mi z tym niedobrze. A może t coś więcej? Ale nie wygląda to na żylaki po prostu widoczne i dość duże.
Mógłbym jeść więcej itp ale pierwsze co się zapuszcza to brzuch a nie nogi raczej xd

Pozdrawiam
  • 8
Można jakoś przybrać tłuszczu na nogach albo schować te żyły bo wyglądają dość średnio


@pavlovs_dog: Ja bym się cieszył, lepsze to niż grube/zbierające fat.
A robisz nogi na tej siłowni czy sam rower?