Wpis z mikrobloga

Czy w Falloucie 76 jest jakaś bardziej ekonomiczna w użyciu giwera od karabinu Gatlinga? Zadaje spore obrażenia, spokojnie można strzelać ogniem ciągłym, bo pestki wypluwa powoli i nie ma zbyt dużego odrzutu, do tego ma spory magazynek, który błyskawicznie się przeładowuje. Mam wersję legendarną, która m.in. zadaje podwójne obrażenia przeciwnikom posiadającym pełne zdrowie i świetnie się to sprawdza przy waleniu headshotów w VATSie, ludzie i ghoule bardzo często padają po jednym strzale.

Udało mi się również samodzielnie odpalić pierwszą atomówkę z silosu Alpha. Czy warto zwiedzić silosy Beta i Charlie, różnią się czymś od Alphy?
#fallout #fallout76 #gry #pcmasterrace #kiciochpyta
  • 4
@OgorsoN: Ta gra obecnie nie jest taka zła jak w chwili premiery ;) Sporo się pozmieniało w ciągu kilkunastu miesięcy. Oczywiście bugi dalej są, no ale to w końcu znak firmowy Bugthesdy.
@nemo007: Dzięki ale nie trzeba, wczoraj wreszcie ukończyłem wszystkie główne questy i prawie wszystkie poboczne (zostały mi tylko wyzwania skautów). Robię sobie przerwę do jesieni, aż wypuszczą kolejnego update'a z questami ;)