Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chel: nie potrzeba stelaża bo środku biegnie linka która utrzymuje moskitierę na wysokości a z boków ma odciągi, ale bez nich da się żyć.
  • Odpowiedz
@a231: Właśnie, te boczne odciągi w Drace to w jakim celu konkretnie? Żeby utrzymać szerokość i dystans moskitiery od ciała?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chel: one nadają dystans całemu hamakowi bo do niego są przyczepione. Ja na razie raz w nim spałem i ich nie używałem, ale było ciepło a jak myślę to bardziej przyda się zimą żeby loft nie spadał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a231: @Afrati: pewnie nie bez znaczenia jest tutaj różnica wymiarów między tymi hamakami (2,7 vs 3,3). Oczywiście liczę się z tym, że przy tarpie 3x3 zostaje tylko diament. A co z tą kompaktowością - mieliście styczność z jednym i drugim, faktycznie jest różnica czy tylko mi się wydaje po filmikach na youtubie?
  • Odpowiedz
@chel: W DD spałem dawno i niestety nie kojarzę objętości po spakowaniu. W Drace masz bardzo luźny pokrowiec, żeby po spakowaniu można było ją wygodnie w plecaku zmieścić, DD raczej zawsze projektuje pokrowce "na wcisk", w każdym razie kiedyś tak robili.
  • Odpowiedz