Wpis z mikrobloga

@programista4k: czepiasz się już terminologii, niechaj będzie po Twojemu. Osoby, które popełniają tyle błędów ortograficznych to są osoby bez szkół wyższych bądź osoby, które prześlizgnęły się cudem przez system edukacji, a jedyną ich przeczytaną książką była książeczka serwisowa bonu 500+.
Odwołując się do skali wechslerowsk'a niech będzie, że takie osoby posiadają poniżej 90 IQ czyli posiadają inteligencje poniżej przeciętnej
Edit:
Poniższe jest prawdą. Wskaż mi obojętnie jakąkolwiek osobę na naprawdę dobrym
@Uokboy: to też są z dupy oskarżenia. To co wiemy o autorze wpisu w którym zrobił błędy ortograficzne to to, że popełnił w tym wpisie błędy ortograficzne. Skąd wiesz, może dla jaj, moze byl pijany, chory, moze mu sie nie chcialo, a moze ma tak, ze nie umie ortografii, bo nie ma talentu do tego albo sie tego nie uczył. A moze gosc z zagranicy.
Niewiadomo. Nie oceniamy ludzi po wpisach,
@programista4k: Jeżeli dla jaj- wniosek ten sam.
Jeżeli był pijany- wniosek ten sam. Niejednokrotnie nawalony w 3 tyłki pisałem do ludzi i pomimo literówek oraz zaniedbanej interpunkcji w życiu nie popełnił człowiek aż takich byków- wczonsajonce, nie?
Może mu się nie chciało- ale czego? Jak można napisać taki argument, Cumplu?
Czy talent jest potrzebny do zachowania zasad pisania w swoim rodzimym języku? Tyś poważny?
Nie umie ortografii? Nieuk
90% osób z
@Uokboy: Trochę tak, a trochę nie - zgadzam się że jak wrzuca się coś do neta pod własnym nazwiskiem to nie wypada robić błędów jak na screenie. Z drugiej strony #!$%@? się o błędy tego typu popełniane na anonimowych forach byłoby już przegięciem ¯\_(ツ)_/¯

A poza tym to skoro

Nie czytasz- przegrywasz


Oraz zważywszy na to że dużo komentujesz na tagu #przegryw, zakładam że piszesz to z własnego doświadczenia (
@Uokboy: to ze ktos robi błędy ortograficzne to nie znaczy, ze jest debilem.


Dla mnie jest debilem, a nawet #!$%@? debilem. Robiąc takie błędy ortograficzne nie można być zdrowym na umyśle. Tak jak pisze Uokboy takich ludzi powinno się poddawać utylizacji. Argument, że się mu nie chciało jest inwalida, co to znaczy, że ktoś robi błędy bo mu się nie chce? XD no proszę Cię, nie ośmieszaj się xD