Wpis z mikrobloga

Siemka, 11.07 zdałem pozytywnie egzamin praktyczny w WORD’zie. Czy jest możliwe anulowanie egzaminu jeśli egzaminator nie napisał na karcie egzaminacyjnej wykonania zadania sprawdzeni świateł i płynów. Uważam, ze skoro jest to na filmie z egzaminu, to egzaminator sam z siebie powinien to dopisać po egzaminie i nie było problemu. Dokument jest już odebrany i smigam od kilku dni. Boje czy taki prozaiczny powód może czemuś przeszkodzić i czy jest czemuś się martwić już po egzaminie z plastikiem w ręku? Pozdrawiam :)

#prawojazdy #egzamin #word
  • 14
@ayyy_lmao: Mam jeszcze ostatnie pytanko. Czy nalezalo pytac egzaminatora o mozliwosc jazdy jak stalem przy wjezdzie do WORD'u na podporzadkowanej a pojazd z lewej stal i mnie puszczal? Nie dał mi po hamulcach, wiec wszystko zrobilem chyba dobrze. Pytam tak z czystej ciekawosci
@Matheo703: mi egzaminator powiedział, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji to mam to powiedzieć i on podejmie decyzję czy skorzystać z uprzejmości.
Może już wiedział, że zdałeś a teraz nie opłaca się wordom topić egzaminowanych, więc przymknął oko.
@Matheo703: inny kierowca nienjest uprawiony do sterowania ruchem, wiec... no nie mozesz jechac. Musisz powiedziec. O tym egzaminatorowi, ze widzisz, ze cie puszcza i cos tsm, cos tam i dopiero egzaminator podejmuje decyzje.

Najlepszy motyw jest we Wro w WORDzie - tuz przed wjazdem masz szlaban i jak sie nie zatrzymasz albo zaczniesz zwalniac to... masz po egzaminie.
@PanLisek: jak można się zatrzymać bez zwalniania?

Widzisz, zle napisalem. Tam powinno byc: 'jak sie nie zatrzymasz albo NIE zaczniesz zwalniac' co wskazuje, ze rozpoznajesz ten znak i ze wiesz, ze masz sie zatrzymac, by ktos cie puscil. Mi wystarczylo, ze zaczalem zwalniac i praktycznie od razu egzaminator powiedzial, ze moge jechac.

Mowie o wjezdzie tutaj i znaku w koleczku, ktory wymusza na tobie, by cie ktos 'puscil' dalej.
stormkiss - @PanLisek: jak można się zatrzymać bez zwalniania?

Widzisz, zle napisa...

źródło: comment_1596550788wt2Xe4YZ86PMR9xuKzDc5H.jpg

Pobierz