Wpis z mikrobloga

@orbitowski: drogie w #!$%@?ę, ale najlepsze jakie miałem w uszach z bezprzewodowych. Świetnie tez działa z iosem i wyglądają bardzo ładnie. Jakbyś chciał jednak cos tańszego to LG wydało ostatnio podobne słuchawki xd
  • Odpowiedz
@michal_gol: no to gratuluje promocji, ja kupiłem zaraz po premierze i nie żałuje ponad tysiaka wydanego, bo są dobre a jak bateria będzie slaba to sobie znow kupie i to za mniejszy hajs wiec gitara
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@orbitowski: jakbym miał nieograniczony budżet to pewnie brałbym pro, a że chciałem dokanałowe to mam Galaxy budsy z Amazona za 350zl i w sumie nie mogę narzekać. Nie jest to jakaś szalowa jakosc (jak we wszystkich innych bezprzewodowych), ale ogólnie spoko wygluszaja (pasywnie) i są mega wygodne, nie wypadają podczas biegania/innych ćwiczeń, głównie dzięki tym dodatkowym "pletwom"

Ale tak jak mówię, jak możesz to bierz pro - oglądałem kiedyś testy porównawcze
  • Odpowiedz
@orbitowski: Kupiłem niedawno zwykłe 2 za 599 i w sumie jakoś wybitnie zadowolony nie jestem. Grają po prostu nieźle, bez jakiegoś efektu wow, za to przy niższych głośnościach albo rozmowach (głównie) ciagle słyszę takie elektroniczne bzyczenie i to wkurza strasznie. Biorąc pod uwagę, ze teraz były te promocje na Pro, to trochę mam ból dupy, że jednak nie wstrzymałem się z zakupem.
  • Odpowiedz