Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@outsidre: @Mapylus: co ma niby wspólnego ten screenshot z natalizmem? Bardziej chyba syndrom oblężonej twierdzy u OPa. Kto nie "cierpi" i nie ból dupi tak jak ja, temu przylepię jakąś wymyśloną łatkę i go w ten sposób "pogrążę" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@outsidre: może trzeba im powiedzieć że istnieje coś takiego jak filozofia a nie tylko działanie ze względu na instynkty

@SumKrowojad: antynatalizm to przecież też instynkt. Dorabianie do tego filozofii, to akurat czysto ludzka ceche ale jest to ewolucyjny mechanizm samoregulacji populacji, który występuje również u innych zwierząt.
Choćby patrz: eksperyment calhouna (myszy).
  • Odpowiedz
@Mapylus to, że zazwyczaj te problemy sa #!$%@? warte i już mam dosyć słuchania marudzenia kretyńskich malkontentów. Życie jest piękne, ludzie to gówna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@outsidre: @Mapylus: @SumKrowojad: @Filareta: to idźcie #!$%@? do psychiatry czy psychologa a jak was nie stać to pomyślcie co możecie w swoim życiu zmienić.

#!$%@? pół roku miałem ciagle sranie, codziennie mnie brzuch bolał, trochę smutalem ale nie zalamywalem się, teraz mi czasu brakuje bo a tu rowerek tu to tu tamto pozwiedzać zjeść se coś dobrego kupić fajny gadżet przeczytać dobra książkę w parku i humor gituwa.
ButtHurtAlert - @outsidre: @Mapylus: @SumKrowojad: @Filareta: to idźcie #!$%@? do psy...

źródło: comment_159577955607gvfJyknXbDkFaNy4KyVU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz