Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 200
plusujcie pomidory na balkonie mojego taty () w komentarzu zdjecie jak to wygladalo 6 tygodni temu. sa tam 4 rodzaje pomidorow, bawole serca juz jadalne, ja najbardziej czekam na te male ciemnoczerwone. plus seler naciowy (podobno dobrze chowa sie z pomidorem), bazylia, salaty.
tak, wymagaja juz prysznica przenosnego do podlewania.
#pomidory #prawiedzialka #ogrodnictwo #warzywa
alyszek - plusujcie pomidory na balkonie mojego taty (。◕‿‿◕。) w komentarzu zdjecie ja...

źródło: comment_1595749336NgJH4ZrbytMPLzsqwttdtN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryboflawina: troche tak. szklarnie zmontowal sam z latwodostepnych materialow :D to juz drugi rok z pomidorami, ale wczesniej to bylo kilka sadzonek dla zabawy, w tym zajelo ponad polowe balkonu i mama sie wkurza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alyszek: o kurcze jakim cudem one rosna tak wysoko? Moje dobijaja do polowy wysokosci, jakis nawoz specjalna ziemia, obrywanie wilkow? Potezne pomidory!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nadrat24: dobrej jakosci sadzonka, ziemia zmieszana z obornikiem bydlecym, po 4-6 tygodniach ewentialnie jedno podlewanie z nawozem plynnym. te male najbardziej wyrosly. wilki trzeba obrywac, najlepiej puszczac na jeden ped.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@byferdo: sztuczna trawa na zamowienie (castorama), mowia, ze trzeba te 50zl/ m2 dac - w sensie nie najtansza. czysto jest, odkurza sie latwo, ze swojej strony powiem, ze super mile to jest do chodzenia boso, mieciutkie, dobrze wyglada.
  • Odpowiedz