Wpis z mikrobloga

Słuchałem sobie jakiegoś #redpill contentu na YT i wyskoczył mi nagle filmik

A old man's advice

No to odpalam na glosnikach i wracam do sprzatania i tak slucham, mysle sobie no dobrze typ mowi ale #!$%@?, gdzies to juz slyszalem ale ok slucham dalej, opowiedzial troche swojej historii, ze mial ciezko w latach 50tych, ogolnie "wspieral na duchu" i mowil zeby nigdy sie nie poddawac xD myslalem kurde fajnie ze ktos w czasie kryzysu mlodych pokolen daje takie cos na YT a tu nagle JEB zaczal #!$%@? o swojej ksiazce ze jest na amazonie jakas najnowsza ktora napisal xD

Tak sie robi biznes, ktos potrzebuje np. wsparcia, wyjscia z zyciowych problemow to #!$%@? najlatwiej wcisnac mu produkt ktory da mu nadzieje, ktory rzekomo pozwoli mu wygrac zycie xDDDDD tak sie robi hajs na przegrywach, #!$%@?, kazdy jeden coach #!$%@? tak samo jak mial ciezko, ze to i tamto i plac za jego produkt to wygrasz xDDDD

Nikt nie chce dla was dobrze, kazdy sciaga w dol albo robi tylko biznes xD nawet rodzina potrafi sciagac w dol. No to tyle to elo xD powodzenia xD

#przegryw ##!$%@? #motywacja #blackpill #inzynieriaspoleczna
N4ght - Słuchałem sobie jakiegoś #redpill contentu na YT i wyskoczył mi nagle filmik ...
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@N4ght: koleś z czegoś musi żyć, oglądałem sporo filmów coachingowych z zakresu redpill pua mgtow i każdy zachęca do kupna swoicj książek, kursów i ja ich rozumiem z czegoś trzeba żyć tym bardziej, że youtube demonetuzuje takie filmy.
  • Odpowiedz
@N4ght: Zależy od całokształtu twórczości tego kolesia. Umówmy się, jeśli ktoś nagrał raptem jeden krótki filmik, gdzie dobrze mówi to faktycznie walić jego książkę i grosza bym za nią nie dał, bo mógł napisać mnóstwo kocopołów. Natomiast jak nagrywa filmiki już od dłuższego czasu, mają wysoki poziom merytoryczny i mówi o kupnie książki to bym rozważył.
Facet musi z czegoś żyć, a yt demonetyzuje filmiki za treści redpillowe i ogólnie nie
  • Odpowiedz
@N4ght ogólnie to on ma dużo książek, i nie sprzedaje je dla zysku, tylko pokazuję że sie chce to można wszelkiego rodzaju przeciwności pokonać, gość podobno mieszkał w aucie i nie umiał pisać i czytać.

Obejrzyj jego pierwszy filmik z poradą dla młodych ludzi, a tak ogółem to ten pan już nie żyje od roku
  • Odpowiedz