Wpis z mikrobloga

Czy hamak z decathlonu za niecale 50 zl jest w porządku dla osoby ktora dopiero zaczyna przygode z hamakiem? Potrzebuje na bardzo sporadyczne spanie, bo mam namiot. w większości do wypoczynku.
Patrze na lesovika i nie wiem czy wydawać 200 zl czy decathlonowski wystarczy?

#hamak #hamakboners
  • 3
@odishewo: Podstawowe pytanie to ile masz wzrostu? Jak powyżej 175cm to moim zdaniem lepiej zainwestować te ~150zł i kupić trzy metrowy hamak. np. od leśnego ludzika / wydry13 / lesovika. Za taki złoty środek między długością, wagą, łatwością rozwieszania, komfortem uważa się hamaki o długości 3m. Sam używam tego decathlonowego (mam <175cm) i mogę się w nim wyspać dość wygodnie, ale w trzy metrowym komfort jest zauważalnie większy.
@tajiri rowne 175 cm, ale wlasnie czytam o komforcie spania i postanowilem dorzucic i kupic jakis 3 m. Mozesz jakis konkretny model polecić? Najbardziej zalezy mi na niskiej wadze, malej objetosci i zielonym kolorze
no i cena niska, bo to pierwszy hamak i nie wiem czy sie wkrece
@odishewo: Cieżko mi doradzić konkretny model, bo sam używałem do tej pory dwóch hamaków: decathlonowego i jakiejś samoróbki. Na pewno hamaki lesovika są bardzo dobrej jakości z tym, że kosztują ~250zł i szybko się wyprzedają np. DUCH. Jak nie ogranicza cię budżet to warto kupić, bo to sprzęt na lata. Obejrzyj sobie TEN filmik. Chłopaki mają bardzo dobre podejście do kupowania sprzętu i opowiadają o wadach i zaletach różnych popularnych