Wpis z mikrobloga

Hej, co mogę dokupić mamie do prezentu na 50 urodziny? Składamy się we trójkę z młodszym bratem i siostrą, póki co mamy w planach jakiś lepszy portfel i kosmetyki, o których kiedyś wspomniała że jej brakuje. Dodałabym jeszcze do tego coś za 200-300 złotych ale nie mamy pomysłu. Mama nie chce żadnych bonów na masaże/kosmetyczki. Do tego jest raczej mało sportowa, chociaż czasem jeździ na rowerze. Z jakichś ekstremalnych atrakcji chyba by nie była zadowolona. Jeżeli chodzi o biżuterię to boimy się że nie trafimy w jej gust, poza tym biżuterię nosi i lubi dosyć drogą. Za jakieś gary i sprzęty do kuchni (nawet takie fajne) raczej prędzej się obrazi niż ucieszy także proszę nie sugerować takich rzeczy xd Mama w wolnym czasie czyta książki, ogląda netfliksa, czasem robi w ogródku, czasem coś piecze. Wiem, że chciałaby pojechać na wakacje za granicę ale samej jej nie wyślemy, a tata przy obecnej sytuacji z koronawirusem raczej nie jest chętny. Nie chodzi o to że boi się zarażenia tylko bardziej tego że wrócą obostrzenia i na przykład będzie problem z powrotem do kraju, odwołają loty itp.
#urodziny #prezent #kupujzwykopem #okazja #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
@unpocoloco ja swojej mamie kupiłem kurs malowania obrazów i tak się tym zajarała że sama zaczęła kupować takie kursy i maluje obrazy, może coś w stronę otwierania nowych zainteresowań
Zależy ile masz czasu. Ja bym poszukał na Etsy jakiegoś portfela z imieniem mamy, albo jakąś sentencją. Coś oryginalnego, czego nie ma nikt inny. Etsy jest super do kupna takich spersonalizowanych podarunków.