Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu: U nas w Polsce tak, na zachodzie to po prostu moda. We Włoszech widzę masę ludzi z tatuażami, nawet chyba większość ma jakiś mały niż nie ma. A nie wierzę że większość jest perdolnięta :D:D:D

Więc pewnie za jakiś czas to przydzie też do nas. I już nie poznasz xD
  • Odpowiedz
@ZeT_: co do tatuaży to zauważyłem pewną zmianę teraz. Dawniej były tendencje do robienia tatuaży na ramieniu, żeby można było ukryć pod rękawkiem w razie czego. Teraz jednak, przynajmniej dla mnie kimś "zwyklejszym" jest ktoś kto ma tatuaże na przedramieniu bo tam sobie robi wiele młodych, "alternatywnych" ludzi, czasem hipsterów, ale w gruncie rzeczy są to ludzie raczej z dobrych domów i dość godni zaufania. Tatuaże na ramieniu za to
  • Odpowiedz
  • 0
@ZeT_ Ja np. nigdy nie zatrudnił bym w firmie osoby z wąsami, wystarczy prześledzić historię, Hitler, Stalin, Mariusz Trynkiewicz, oni wszyscy mieli kiedyś wąsy, nie czuł bym się bezpiecznie. Podobnie z kolczykami u kobiet, jakieś nakłuwanie uszu, czyli samookaleczanie, a komu to potrzebne, a dlaczego?
  • Odpowiedz
@ZeT_: człowiekowi ze zdjęcia nie powierzyłbym prowadzenia mojej sprawy karnej, ponieważ wygląda jakby zapraszał do więzienia.
  • Odpowiedz