Wpis z mikrobloga

I ogólnie to beke mam z was.
Z jednej strony mamy menela który ma niskie iq ale go nie lubimy i hejtujemy no pojechał nad morze za free gdzie go nie stać na rybe :)
Ale nie rozliczał się z kononem to straszne i gówniane filmiki Q&A nagrywał....
Do tego srawek mówi : jechać z menelem.

Srawek który nie rozliczał się z knurem nigdy nie nagrał nic ciekawego upadek szkolnej to jego wina. Szantażuje szczura i orkada na kase...

Ale czy jego będzie stalkowac na wykopie całymi dniami? Jego będziemy nie lubić?

Takze babolaki tzw antyfany menela właśnie mam z was beke jakimi glupkami jesteście.

Srawek już chyba nawet nie musi tutaj postów zgłaszać. Nie to że ma psy od tego którym źle jak tag nie jest cały o tym jak mexicano zły jest. Tylko że nikt już o nim nie pisze.

Srawek bym ci pogratulował ale jak widzisz ja się tu mało udzielam a inni staroszkolni już prawie wcale. Po prostu zniszczyłeś uniwersum nie oglądamy tego już i się mało interesujemy. Także co ci gratulować ze imbecyli zmanipulowałes?

#kononowicz #patostreamy
  • 8
@William2290: ale szybko williamku zareagowales :) moj ty dzeciaczku, wiesz ze wiem kim jestes :D
Wiem jak sie chciales do menela zblizyc i ci nie wyszlo przez to go teraz tak cisniesz.
Biedny jestes, a co do naszej roli na wykopie. Tak dalem kilka teorii np ze srawek to psychol i patrz sprawdzilo sie.
Ty jestes od szczekania, takze od teraz szczekal sobie bedziesz tylko ze swoimi chloptasiami od srawka a