Wpis z mikrobloga

@Rudszy_132: To jakieś maleństwo jest chyba. Jest tak przerobiony ze tylko chyba silnik z niego został. Poza tym na takie motocykle bardzo przyjemnie się patrzy ale średnio się jeździ.
  • Odpowiedz
JAK TAKI JESTEŚ ZNAWCA. To weź mi powiedz czy tylni wahacz z xv920 będzie pasował do jakiejś virago z dwoma amortyzatorami z tyłu


@Rudszy_132: Napisałeś że same gigantyczne Indiany widzisz i jeśli dobrze zrozumiałem nie wiesz który mógł by by służyć za przeróbkę dla tego motocykla.
Pisząc mojego posta przyznałem tobie rację. przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
  • Odpowiedz
Jakiś myrek powie mi co to za motur przepiękny? Od zawsze podobały mi sie cafe race'ry i kiedyś chciałbym sobie coś takiego sprawić. Pewnie ten na zdjęciu jest nieźle pomodzony ale no.. Ktoś coś?


@Rudszy_132: Przy okazji najprawdopodobniej jest to chińczyk 125-250cm3 przerobiony.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: zrozumiełem od początku czill, tylko napisałem tak specjalnie te zdanie w twoim stylu, a przynajmniej w stylu tego jednego komentarza,,, niewaznee. Poza tym serio chce wiedzieć czy ten wahacz by pasował :>
  • Odpowiedz
Poza tym serio chce wiedzieć czy ten wahacz by pasował


@Rudszy_132: Nie wiem i praktycznie nikt tego nie będzie wiedział. Chyba tylko serwisówka może tobie pomóc. O ile są w niej zawarte pomiary części które cię interesuję.

zrozumiełem od początku czill, tylko napisałem tak specjalnie te zdanie w twoim
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: troszke abstrakcja ale nie, nie możliwe.. Mimo że nie opłacalne itp itp. A co do wahacza to po prostu kupie wersje która ma taki w standardzie albo sam coś dospawam. Okazało się, że to dość powszechna modyfikacja
  • Odpowiedz