Wpis z mikrobloga

co chwilę pojawiają się wpisy, w których OPy #zalesie że w wieku 20-25-30 lat nie mieli dotąd dziewczyny i czy mają jeszcze perspektywy na stracenie prawictwa.
Zastanawiam się czy to jest kwestia faktycznie wyglądu i osobowości, czy wyłącznie patologicznego introwertyzmu/niechęci do nawiązywania kontaktów i niskiego poczucia własnej wartości?
Na swoim przykładzie mam wiele objawów typowych dla osobowości schizoidalnej (oficjalnej diagnozy brak, nie chodzę do psychiatry), co za tym idzie moje kontakty społeczne ograniczają się do formalnych, życie towarzyskie właściwie nie istnieje, do #rozowepaski nie podbijam bo nie mam o czym z nimi rozmawiać, a żadna na skinienie palca do łóżka mi nie wskoczy. toteż w moim przypadku pozostają jedynie #divyzwykopem. logiczne, przynajmniej dla mnie.
Natomiast nie potrafię zrozumieć, jak osoba mająca kontakty towarzyskie przez tyle lat nie może sobie nikogo znaleźć... chyba faktycznie trzeba wyglądać jak quasimodo czy inny przemcel. Za niskie libido? (ja poszedłem do roksy w wieku 16 lat - nie chwalę się bo nie ma czym) może za wysokie wymagania wobec kandydatek (/ów)? Niech ktoś mnie oświeci
#przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 9
niechęci do nawiązywania kontaktów i niskiego poczucia własnej wartości


@michal_azotow: U mnie niechęci do nawiązywania kontaktów z różowymi i wysokiego poczucia własnej wartości ( ͡º ͜ʖ͡º) i co teraz OPie? A z introwertyka niewiele w sobie mam bo to ja jestem tą osobą, która jest bardziej rozgadana w towarzystwie. Ofc tylko wśród kumpli.

Also, jak bardzo zdesperowanym za cipą trzeba być żeby pójść na divy? #
@michal_azotow: ja mam 183cm, przy 70-75 kilo, nie łysieje, nie mam problemów dermatologicznych, wszystko na swoim miejscu, brak defektów w postaci dużego nosa, lotniksa na czole czy odstających uszu. W najgorszym wypadku jestem po prostu przeciętny. I ta przeciętność nie przeszkodziłą mi flirtować z dziewczynami, ba często same ze mną zaczynały flirt. Jestem osobą bardzo kontaktową i szybko nawiązuje nowe znajomości.

Aha i bym zapomniał. Mam 27 lat i również jestem