Wpis z mikrobloga

Dwóch najlepszych prowadzących #tvgry (Kacpra nie liczę, bo już tyle miesięcy go nie ma).
Z filmików od Szefa zawsze można dowiedzieć się czegoś o historii, materiały są przygotowane profesjonalnie, a Szef zawsze jest elegancko ubrany.
Hed robi filmiki z humorem, testuje gry niszowe, których nikt nie zna, a filmiki są profesjonalnie zmontowane i mają kupę efektów rodem z Hollywood.
Resztę ekipy #!$%@?ć, szczególnie Jordana z anime i Arasha z RTS'ami.
#takaprawda #gry
Pobierz matiimakaka - Dwóch najlepszych prowadzących #tvgry (Kacpra nie liczę, bo już tyle mi...
źródło: comment_1595537923sL6Ma17uUGniPg83c5bTaY.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@matiimakaka: Ja Gambriego nie mogę słuchać, bo ma taką manierę gadania, że mam uczucie odchrząknięcia co kilka jego słów. Hed przestał mnie bawić, po trzech odcinkach + robi wszystko tak samo. Oglądniesz jego jeden film to tak jakbyś oglądnął wszystkie.

Mi się najbardziej podobają POMYSŁY na film tego typa z kitką na brodzie, ale też mogę oglądnąć 1 odcinek na tydzień, bo mnie #!$%@? seplenienie xD
@matiimakaka: Tak bardzo się zgadzam ze wszystkim w 100%.
Wciskanie przez Arasza ciągle tych samych ulubionych gier i jego humor to cringe poza skalę.
W filmach Heda nawet nie byłbym w stanie wskazać jednego momentu który mi się w jakiś sposób nie podobał. Po prostu w punkt mieszanka humoru i dość rzetelnego przedstawienia gry i szczerych przemyśleń.
@matiimakaka: co #!$%@?? XD ostatnie filmy Szefa to nudy, najgorszy jest ten Kacper co robi top10 #!$%@? w dupe non stop, nic ciekawego, Fangoten tez top10 nuduw, Arasz Hed i Jordan koks :)