Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś próbuje się dodzwonić, proszę, wyjaśnijcie Matiemu że będąc dziennikarzem, celebrytą, aktorem, mecenasem sztuki, wieszczem, poetą, kaznodzieją, oratorem, erudytą, piosenkarzem, wiśniarzem, bajarzem.. jest osoba publiczną i #!$%@? ceną za to jest wystawienie się na nieprzychylne komentarze,a nazywanie szarego człowieka, który musi sobie uplastyczniać życie w małym mieszkaniu za 2000 miesiecznie z czworgiem dzieci - Anonimem z netu, jest troche buńczuczne i brzmi poniżająco.
#kanalsportowy
  • 6
@wiekuisty: on nie mowil o nieprzychylnych komentarzach tylko #!$%@? i celowemu uprzykrzaniu zycia przez anonimowych nieudacznikow w internecie. To ile zarabiasz nie ma znaczenia, jestes anonimem z netu, chyba, ze podpisujesz sie imieniem i nazwiskiem, w co (jak widac) watpie.
@morderuk: Wyjaśnij w takim razie, po co przychodzić do programu którego założeniem jest to że dzwonią losowi, anonimowi ludzie z netu zadając dziwne pytania i obrazać się że anonimowi ludzie zadają dziwne pytania ?
@wiekuisty: Myslalem ogolnie, ze sie odnosisz do jego wczesniejszego monologu, teraz tak slucham jednym uchem ale chyba jakis dziwnych pytan nie bylo w ostatnich 20 minutach? Same lizanie dupy, chyba ze mnie cos ominelo.
Pytanie o kopyto - nie chcę mi się gadać. Pytanie o to czemu jako topowy dziennikarz, upublicznia na swoim publicznie dostępnym koncie bzdurne newsy - nie chcę mi się gadać. Na resztę pytań od lizodupów odpowiada baaaardzo dogłębnie, fakt.