Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: #zwiazki #tinder #przegryw #blackpill

Kurde, troszkę się zawiodłem, czytałem niektóre wpisy Pyry i zawsze miałem w głowie taki obraz fajnej, uczuciowej dziewczyny, jednak okazało się że plebiscyt na "chłopca" wygrał taki co ma ponad 190cm wzrostu.

Może to głupie ale takie rzeczy mnie na maksa smucą. Sam jestem niski i jak znowu czytam że w "wyścigu" wygrywa ktoś tak wysoki to zawsze mnie utwierdza w smutki i przekonaniu że jednak związki nie są dla niskich facetów, że jednak wzrost to wzrost i nie da się tego "problemu" w żaden sposób obejść.

Nie mam za złe Pyrce że wybrała wysokiego ale gdzieś tam w głębi serca miałem nadzieję że jednak facet nie zawsze musi być wysoki by kogoś znaleźć, no ale jednak okazuje się że życie jest okrutne.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 38
@01ab Nie wiedziałam ile ma wzrostu dopóki się z nim się spotkałam. Niektórzy z chłopców byli niewysocy i czekałam aż odpiszą po spotkaniu, ale tego nie robili. Nie liczył się dla mnie wzrost. Tutaj ten wzrost jest miłym dodatkiem. Chłopiec wygrał tym, że nie urwał ze mną kontaktu. Ja już nie miałam wymagań.
@PyraPrzeznaczenia: @Olsea: @Fraaanek:

Absolutnie nie mam żadnych żali do Pyry. Nie mamy przecież kontroli nad tym co nam się podoba, jakieś konkretne cechy nam się podobają i tyle.

Jednak widać jak Pyra traktuje niskich:

przegrywowi niższemu ode mnie;

poszczęściło i znalazłam kogos wysokiego;


i trochę to boli mnie że jak niski to musi być kimś gorszym od razu, musi być przegrywem jednocześnie sugeruje że wysoki to szczęście dla kobiety.
@01ab Nie ma to jak wybiórcze czytanie. W poprzednim komentarzu napisałam, że spotykałam się też z niskimi i tak samo czekałam na kontakt z ich strony, pisałam do nich pierwsza.
"Nie mam zali, ale..."

Wystarczyło mnie chcieć, to był już 15 chłopiec z tindera. Ja już nie miałam wymagań. Wystarczyło mi odpisywać.
Nie będę udawać że wysoki wzrost to jakaś wada.
@01ab: ale to gówno prawda. Sama szukałam niższego być te mityczne 180 cm, bo dla mnie takie osoby są zbyt wysokie! Więc nie gadaj bzdur :). Rozumiesz?
Ogarnij swój brak pewności siebie i pomyśl jaki jest dla ciebie sposób na poznanie kogoś i poznawaj w tej sposób też kobiety!
Kobiety mają KOLEŻANKI.
Na pewno któraś będzie wolna.
@PyraPrzeznaczenia: @Olsea: pewnie macie rację, ja mam ogromny kompleks na punkcie wzrostu i przez to praktycznie w ogóle nie poznaję kobiet. Jednak ten kompleks nie wziął się znikąd, niscy mężczyźni na prawdę mają przesrane. Niski wzrost u faceta to cecha która jest nieporównywalna z jakimikolwiek innymi wadami zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Po prostu niski wzrost to najgorsza cecha wyglądu jaka może się przytrafić facetowi (nie liczę tu niepełnosprawności