Wpis z mikrobloga

Problem z tym hejtparkiem będzie taki, że na wstępie 15 minutowy monolog o ideałach, zasadach i zachowywaniu się jak prawdziwy facet, Borek będzie udawał Michaela Corleone. Następnie jeśli będzie sam zaczną się telefony od debili chwalących przemówienie do akolitów albo którzy będą się pytać co sądzi o ekstraklasie itp. (1,5h). Borek powie, że hejterzy się pochowali i dzwonią sami normalni, teraz czas na długie wzniosłe pożegnanie. Jak będzie ze Smokowskim to +5 minut sztucznego śmiechu i potakiwania na każdy głupawy telefon.
#kanalsportowy
  • 15
  • Odpowiedz
@KarolStorm: zgadzam sie, raczej nie ma co liczyc na poruszenie afery kopytkowej. Mati w moralizatorski sposob wypowie sie o jakims glupim randomowym komentarzu, ze niby kazdy hejt jest tak bezsensowny - jak to bicie zony przykladowo. Max co poruszy to moze sprawa ze szpilka jak oplul goscia
  • Odpowiedz
@wicked93: ja mam np. w dupie z kim on spi, czy komu wysyla dick picki. Bardziej mi chodzi o to, ze gosc myslal ze przyjdzie z telewizji do internetu poudaje cwaniaka i to bedzie to samo co w Polsacie. A tu, wszystko co robi weryfikowane, komentowane - Boras na to reaguje fochem na caly swiat. Prywatne sprawy mnie zupelnie nie interesuja.

Fakt faktem, ze gosc jest w jakis sposob wyrazisty,
  • Odpowiedz
@venom1: No nie wiem, jak dla mnie to wszyscy tylko "ehhehe kopyto, hehe tajki borka". Jakbym sam musiał się tłumaczyć ze swoich akcji przed obcymi ludzmi to tez by mi sie nie chcialo.
O co właściwie tu chodzi? Niech ktoś zadzwoni i go wyjaśni merytorycznie. Prywatne sprawy cie nie interesuja, ale to o to jest cala afera, a nie o jakies "Cwaniakowanie". Jak pierwszy HP Mati robił to wielu mówi,
  • Odpowiedz
@wicked93:
1) Moralizatorski ton mnie osobiscie denerwuje
2) Akcja z Najmanem - ewidentnie goscia zaprosil do programu, zeby krecic beke, a potem gdy przeszlo na niego to troche zmienil optyke
3) Akcja ze Szpilka - gdzie sam tego oplutego goscia zaprasza do programu etoto, a potem mowi, ze to hejter etc.

Troche ich zweryfikowal ten Kanal Sportowy. Moim zdaniem tam Boras i tak niezle wypada, szczegolnie przy takim Polu czy
  • Odpowiedz
@wicked93: Misiu kolorowy, czemu Ty ciągle nie rozumiesz, że tu nie chodzi o spowiedź z życia, tylko jego zachowanie i weryfikacja jego własnych słów względem jego postępowania xD

Granie kozaka i bezczelne wyśmiewanie Najmana przez ponad godzinę, telefony od Bońka, a jak ktoś odbił piłeczkę to foch na pół roku xD a to tylko przykłady pierwsze z brzegu.

gość ciągle brnie do swojej narracji, a ostatnia akcja z Jugołyndałnem i
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca:
Ja wszystko rozumiem. Najwidoczniej ty nie rozumiesz tego, że Borek ZAWSZE taki byl.

Najman ma kilka szarych komorek w glowie i chyba wiedzial po co idzie do tego programu (chcial sie #!$%@? ze Stanowskim, a strzelal sobie w kolana).
Borek mial sie spuszac nad smiesznym recordem Najmana czy co? Rozmawial z nim o faktach, a ze wbil mu kilka razy szpileczke to cos zlego? Najman tak buduje swoja kariere
  • Odpowiedz
@wicked93: Szkoda strzepic ryja, juz probowalem. Goscie sie od pol roku fiutem innego faceta podniecaja, a jak im wytkniesz, to "NIE NIE, MNIE TO NIE OBCHODZI PRZECIEZ". Hihi, ale bedzie smiesznie jak borek o swoim fiucie bedzie gadal hihi ale pszypal. Borek popelnil blad, jak kazdy z nas nieraz w swoim zyciu, ale nieszczesliwi ludzie zywia sie takimi miałkimi aferkami bo ich zycie jest #!$%@? i smutne.
  • Odpowiedz
@morderuk: Ja nie rozumiem za bardzo celu w jakim on ma to wyjaśniać to raz, a dwa - jest dobre wyjście z tej sprawy? No #!$%@?ł i to jego prywatna sprawa i wstyd. Nie rozumiem co on ma powiedzieć przed tysiącami widzów? Że zdradzał żonę przed zupelnie obcymi mu ludzmi? Po co komu taka wiedza?
  • Odpowiedz
@wicked93: Kazdy normalny czlowiek wie, ze nie ma tu czego wyjasniac. Poza tym osobiscie twierdze, ze zdjecia fiuta wysylal do swojej zony, na wyjezdzie byl sam i takie rzeczy sie w zwiazkach czasem robi jak sie jest daleko od siebie. Taki cyberseksik. Tymbardziej, ze dalej sa razem. Mam szczera nadzieje, ze zamiast sie z tego tlumaczyc to wyjasni tych piwniczniakow, ktorzy sie tym tak podniecaja.
  • Odpowiedz
@wicked93: nie naleze do ludzi, ktorzy by Borka o te akcje pytali, po prostu wyrazam swoja opinie na temat tego co bedzie dzisiaj w programie, wiec ci nie odpowiem na twoje pytanie. Ale fakty sa takie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ze wielki maven, ktory wielokrotnie wypowiadal sie co powinni robic inni, za co przeprosic, jak sie zachowac, MASZ JAJA WYJDZ POKAZ, wielki autorytet moralny Pan Mateusz,
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: Odpowiedz mi jaka odpowiedz cię satysfakcjonuje. druga sprawa - jaki jest cel wyjaśniania tak żenującej sprawy? Wysłał #!$%@?, wyciekło... zycie. Nie rozumiem w tym nic absolutnie ciekawego, ale może jestem dziwny i mnie #!$%@? innego faceta nie obchodzi. ( )
  • Odpowiedz