Wpis z mikrobloga

SZOK, NIEDOWIERZANIE, SKANDAL W WATYKANIE. Po uważnej lekturze regulaminu gry o knura dotarłem do zapisu regulaminu, który mówi o sposobie umawiania się na mecze #gok, pozwolę sobie zacytować ten zapis:

- Na pojedynek wyzywamy się na mikrobloku, aby uniknąć nieporozumień. Dodajemy tagi #haxball #knur #gok


W regulaminie nie ma mowy o żadnym innym dopuszczalnym sposobie umawiania oficjalnych meczów gry o knura. W związku z tym wczorajszy mecz powinien zostać uznany za nieodbyty. Wstyd, kompromitacja, rażące uchybienie, czy celowe wprowadzenie w błąd? Ocenę pozostawiam wam, koledzy z orlika.

Proszę tylko o to, abyście nie pozostali obojętni wobec tej hucpy. Pozdrawiam, nieknur.

#haxball
  • 26
@sevenjeden: skandal, nic nie było ustalane, nic nie ugrasz tymi oszczerstwami pod publiczkę, poza tym na pierwszy rzut oka widać, że ten zapis regulaminu jest po to, aby można było modyfikować sposób rozgrywki, a nie samo jej umawianie... Wiem, że moja walka o sprawiedliwość jest skazana na porażkę, bo moim katem jest jednocześnie sędzia we własnej sprawie, ale i tak będę walczył ;/
@sevenjeden: kolejny skandal, prezes zarządu #gok przychyla się do absurdalnego wniosku @emgje (który to zachowuje się jak najgorsza pipka i wymiguje się od wyzwania) tylko dlatego, że wytknąłem mu brak poszanowania dla regulaminu, który sam stworzył.

OBUDŹ SIĘ WYKOPIE, CZAS NA REWOLUCJĘ, 71 MATOLE, TWÓJ ZARZĄD OBALĄ HAXBOLE.
@sevenjeden: i już się zaczyna, zauważył, że haxballowemu ludowi nie przeszkadza, kiedy łamany jest regulamin, więc rozochocony przyzwoleniem dla swoich działań daje upust dyktatorskim zapędom. Jakby to powiedział Miecugow, zaczyna się od małych łamań regulaminu, porządnych haxballowiczów odwracających wzrok, a później jest Holocaust.