Wpis z mikrobloga

@NemezisX: Mirki, czy zerwalibyście z dziewczyną,która prawdopodobnie ma urojenia?
Jesteśmy 3 lata w związku a mój niebieski powiedział,że musimy się rozstać bo on nie jest w stanie tego wytrzymać,że ja mam urojenia i twierdzi, że będę brała całe życie leki i to nie ma sensu.
Strasznie mi przykro bo w końcu byliśmy razem trzy lata i się kochamy ale on mówi,że to dla niego za dużo.
(,)

#logikaniebieskichpaskow #rozowypasek #niebieskiepaski #chorobypsychiczne #zwiazki
  • 9
@NemezisX dziwne, że dopiero po trzech latach Ci to mówi. Wiedział od dawna, jak nie od początku jaka jesteś i na co się pisze. Ludzie naprawdę są razem ze sobą w gorszych sytuacjach, mówię oczywiście o niepełnosprawności fizycznej czy to psychicznej i mimo trudności losu żyje im się szczęśliwie.
Innymi słowy urojenie które masz napędza fobie społeczną, którą idzie wyleczyć terapiami. Szczerze? Gdybym kochał to bym nie zerwał, tylko starał się zrozumieć
@NemezisX: no znam to. Ale zalezy kto w jakim stopniu to ma, jezeli nie jest to jakies np. ze za kazdym razem gdy wyjdziecie np. na spacer ty mu mowisz ze ktos cos mowi albo sie dziwie gapi to raczej nie jest to dziwne, nie ma co tez sobie wkręcać urojeń, jeżeli takie rzeczy nie przeszkadzają dosyć mocno to mozna nad tym popracować. Jak już ktoś pisał.. od 3 lat jesteście
@NemezisX

Jeśli ci przejdzie po lekach to w czym problem? Czy on chciałby, żeby ktoś z nim zerwał, bo jest chory?

Będzie miał nadciśnienie to powiesz mu sory nie będę z kimś kto musi codziennie brać leki?