Wpis z mikrobloga

Dziś miałem przyjemność jechać nowymi odcinkami drogi rowerowej na Karkonoskiej. Czułem się jakbym jechał nowymi odcinkami dróg ekspresowych ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tą o to inwestycją mjasto znacząco poprawiło ofertę komunikacyjną osiedli leżących na Zwycięskiej. KZ można zaorać - 127 i tak jest dla #nikogo a 131 i tak się rozwala o brak skomunikowania względem reszt tramwajów/autobusów na dworcu (bo korki na borowskiej). No i generalnie jak się chce jechać KZ to trzeba liczyć się kiepskimi przesiadkami które znacząco obniżają komfort.

20 minut do centrum bije jakikolwiek pseudo komunikacje.

Także za tą potężną inwestycję Jaca Glaca ma u mnie małego plusa.

#wroclaw #heheszki
B.....o - Dziś miałem przyjemność jechać nowymi odcinkami drogi rowerowej na Karkonos...

źródło: comment_15954492420p7t4gX5hKQHzTdcIo5mZn.jpg

Pobierz
  • 15
Tą o to inwestycją mjasto znacząco poprawiło ofertę komunikacyjną osiedli leżących na Zwycięskiej.


@Bratkello: W jaki sposób? przecież do centrum i tak wolę jechać przez park.
@Bratkello: Wszystko fajnie panie kolego tylko ty przypadkiem linii nie pomyliłeś? 131 to nie jest druga strona miasta i kierunek Litewska/Grunwald?

Co do samej ścieżki. Dziw bierze, że dopiero teraz ogarnęli. Tylko tam przypadkiem nie ma teraz przerwy w niej po tej stronie i trzeba latać między stronami ulicy?
@Bratkello mówie onfragmencie dalej. Już koło Radia i Telewizji i przed nim. Tam chyba dopiero kończą robić. Poza tym chyba za Nasypem trzeba na drugą stronę przejechać bo tamtędy jedzie ścieżka.